dana white przekazał nowe informacje mcgregor

Nowe informacje na temat powrotu Conora McGregora! Kiedy Irlandczyk zmierzy się z Chandlerem?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 lutego 2024

Dana White prezes najlepszej ligi MMA na świecie przekazał nowe informacje na temat powrotu Conora McGregora.

Trwa niekończąca się saga związana z powrotem byłego podwójnego mistrza do octagonu UFC. Pierwotnie Irlandczyk miał stoczyć pojedynek w grudniu. Później branżowe media obiegły informacje sugerujące, że McGregor wejdzie do octagonu na gali UFC 300.

W sylwestra Irlandczyk ogłosił, że plany są takie by stoczyć walkę z Michaelem Chandlerem na gali pod koniec czerwca. Informacja ta została bardzo szybko zdementowana przez przedstawicieli UFC.

Dana White, prezes najlepszej ligi MMA na świecie był gościem w programie Pata McCafee. Prowadzący otwarcie zapytał Danę o to kiedy należy spodziewać się walki z udziałem Conora McGregora.

Dana White o terminie walki McGregor – Chandler

Dana White odpowiedział na pytanie na temat powrotu Conora McGregora oraz potencjalnej daty walki z Michaelem Chandlerem.

– Nie ma żadnej daty. Liczę na jesień. Mam nadzieję, że uda się do niej doprowadzić jesienią.

Odpowiedź Dany White’a zapewne zaskoczyła wielu kibiców Irlandczyka, którzy spodziewali się że „Notorious” zawalczy na wiosnę lub w wakacje. Wydaje się, że powodem takiej decyzji UFC mogą być wysokie wymagania finansowe McGregora.

Kilka tygodni wstecz jeden z analityków śledzących rynek MMA zasugerował, że powrót Conora McGregora do octagonu może kosztować UFC zbyt wiele i zwyczajnie nie być opłacalny dla organizacji.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments