gorilla zapoluje na kolejny nokaut na gromda 17

Niepokonany Gorilla zapoluje na kolejny efektowny nokaut na gali GROMDA 17!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 kwietnia 2024

Paweł Werszynin stoczy kolejną walkę w organizacji GROMDA. Niepokonany zawodnik zapoluje na kolejny nokaut już 31 czerwca na gali GROMDA 17.

Paweł Werszynin dołączy do grona GROMDZIARZY, którzy wejdą do ringu 31 maja. Popularny Gorilla pozostaje niepokonany w organizacji prowadzonej przez prezesa Mariusza Grabowskiego.

Werszynin ma w rekordzie wygrane ze Scarfacem, Capo oraz Siwollo. Co więcej Gorilla pokonywał wszystkich wymienionych rywali przez KO/TKO.

Paweł Werszynin krok po kroku buduje swoją pozycję w rankingu organizacji GROMDA. Aktualnie Gorilla jest notowany na trzeciej lokacie. Miejsca przed nim zajmują jedynie Vasyl Halych, Bartłomiej Domalik oraz mistrz Mateusz Kubiszyn.

Łatwo można zatem wywnioskować, że jeśli Gorilla dopisze do rekordu kolejne zwycięstwo to najpewniej zostanie pretendentem do mistrzowskiego pasa organizacji GROMDA.

Informacja prasowa:

Wściekły pies i prawdziwy Terminator. GORILLA wraca do gry! Nabity i podkręcony na maksa… aż wrze krew i piszczą kości. Niepokonany i dziki wjeżdża bez skrupułów jak mechanik przy wycenie naprawy. Skuteczny jak Jordan i nie do rozj*bania jak stara Nokia. Czas wjechać jak świnia w pomidory i zbić kolejnego knura

Wkrótce zostanie uruchomiona sprzedaż PPV na galę GROMDA 17. Wydarzenie tradycyjnie będzie można oglądać wyłącznie na GROMDA.tv.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments