Niepokonana Adrianna Kreft na KSW 85

Niepokonana Adrianna Kreft zmierzy się mocną Brazylijką na KSW 85!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 lipca 2023

Federacja KSW zestawiła kolejny pojedynek pań na galę KSW 85 w Nowym Sączu. 19 sierpnia w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego zmierzą się niepokonana Adrianna Kreft i brazylijska strikerka Yasmin Guimaraes.

Dwa dni temu federacja KSW ogłosiła pojedynek Wiktorii Czyżewskiej z Sandrą Succar. Do tego starcia pań dojdzie na KSW 85 w Nowym Sączu. Dziś ogłoszono kolejne zestawienie pań planowane właśnie na ten event!

W drugim pojedynku kobiet na KSW 85 do okrągłej klatki powrócą niepokonana Adrianna Kreft (5-0, 1 KO, 2 Sub) i wywodząca się ze sportów uderzanych Brazylijka, Yasmin Guimarães (5-1, 1 Sub). Zawodniczki kategorii muszej zmierzą się z sobą 19 sierpnia w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu.

Adrianna Kreft zadebiutowała w okrągłej klatce podczas gali KSW 75 i pokonała na punkty doświadczoną Petrę Částkovą. W drugim pojedynku, do którego doszło w kwietniu tego roku, Adrianna szybko rozprawiła się z Karoliną Owczarz, wygrywając z nią przez poddanie. Tym samym Kreft zdobyła piątą wygraną w zawodowy MMA, w którym pozostaje niepokonana.

Reprezentantka MMA Team Tczew zadebiutowała w profesjonalnych klatkach w czerwcu 2021 roku i szybko wygrała trzy pojedynki, z których dwa skończyła przed czasem. Tryumfy te otworzyły jej drzwi do walk dla organizacji KSW.

Yasmin Guimarães ma za sobą jedną walkę w KSW. W okrągłej klatce zadebiutowała w marcu na gali KSW 80 i wygrała z doświadczoną kickboxerką, Emilią Czerwińską. Brazylijka swoją przygodę z zawodowym MMA rozpoczęła w zeszłym roku.

W ciągu zaledwie ośmiu miesięcy stoczyła aż pięć pojedynków i cztery w nich wygrała. Wcześniej Yasmin próbowała swoich sił również w amatorskim MMA. Przed wejściem do świata mieszanych sztuk walki z sukcesami walczyła na arenach muay thai, gdzie wygrała między innymi Grand Prix Rio de Janeiro w roku 2018 i wywalczyła pas mistrzowski brazylijskiej organizacji TFC.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments