nate diaz z niespodziewanym wsparciem dla mcgregore free conor

Nate Diaz z niespodziewanym wsparciem dla McGregora: „Free Conor”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 marca 2024

Nate Diaz odniósł się do wypowiedzi Conora McGregora z ubiegłego tygodnia. Irlandczyk powiedział wtedy, że odkładanie terminu walki sprawia, że traci motywację.

Mimo, że Nate Diaz i Conor McGregor nie zakończyli jeszcze swej wielkiej rywalizacji i obaj w przeszłości zapowiadali, że dotrzymają słowa i doprowadzą do trylogii to Amerykanin postanowił okazać wsparcie Irlandczykowi.

W jednej z ostatnich wypowiedzi Conor powiedział:

– Liczyłem na grudzień, później na styczeń. To wszystko się opóźniło, mój powrót odłożył się w czasie. Nie mówię, że przerwałem treningi jednak nie trenowałem tak mocno i zacząłem pić. Dlatego wkrótce zamierzam się za siebie zabrać, przegrupować, przechodzić testy antydopingowe i jeśli data powrotu się pojawi to będę gotowy do bitki.

Nate Diaz odniósł się do tych słów Conora na platformie X. Młodszy z braci Diaz okazał wsparcie Irlandczykowi i napisał by UFC uwolniło McGregora z kontraktu.

– Jego słowa… to byłem ja przed laty, jeszcze nim Conor w ogóle trafił do UFC. Oni chcą, żebyśmy prędzej umarli niż zgodzą się na zwolnienie nas z kontraktów. Musisz sam sprawić, że coś się wydarzy bo nikt inny ci w tym nie pomoże. Free Conor (uwolnijcie Conora), dziś dzień Świętego Patryka!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments