nate diaz vs jorge masvidal 2 rewanż w boksie

Nate Diaz vs. Jorge Masvidal 2 – rewanż wielkich gwiazd 1 czerwca w Kalifornii!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 marca 2024

Nate Diaz i Jorge Masvidal stoczą rewanżowy pojedynek. Tym razem zawodnicy zmierzą się w 10 rundowym pojedynku na zasadach bokserskich.

Zarówno Nate Diaz jak i Jorge Masvidal mają w nosie zapędy innych organizacji i wszelkie oferty kontraktowej. Młodszy z braci Diaz rozwija swą agencję promotorską Real Fight INC, natomiast zawodnik American Top Team inwestuje w organizację Gamebred.

Nie może dziwić fakt, że dla dobra swojego jak i kibiców Diaz i Masvidal postanowili połączyć siły i wspólnie podjęli decyzję o stoczeniu rewanżowej walki. Tym razem jednak nie będzie to walka w klatce. 1 czerwca Nate Diaz i Jorge Masvidal stoczą starcie w ringu.

Nate oraz Jorge podpisali umowy na pojedynek bokserski. Walka została zakontraktowana na dziesięć rund w limicie do 175 funtów. W zawodowym boksie ta dywizja określana jest mianem półciężkiej, choć w MMA jak chodzi o limit wagowy zdecydowanie bliżej jej jest do kategorii półśredniej.

Rewanżowy pojedynek Diaza z Masvidalem został potwierdzony zarówno przez samych zawodników jak i przez dziennikarzy.

Kto wygra bokserską walkę Diaz vs. Masvidal?

Loading ... Loading ...

Jorge Masvidal stoczył ostatni pojedynek 8 kwietnia 2023 roku. Nate Diaz stoczył ostatnią walkę 5 sierpnia 2023 roku. Warto zaznaczyć, że Masvidal walczył w octagonie UFC z Gilbertem Burnsem, natomiast Nate stoczył bokserski pojedynek z Jakiem Paulem.

Z wypowiedzi zawodników trenujących w American Top Team wiemy, że „Gamebred” od dłuższego czasu szykuje się właśnie do walk w boksie. Diaz także skupia się na tej płaszczyźnie, choć niedawno przebąkiwał, ze chciałby zawalczyć we wrześniu na gali UFC 306, która będzie drugą edycją Noche UFC.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments