nate diaz zniszczyłbym fury'ego i joshuę

Nate Diaz pewny siebie: „Zniszczyłbym Tysona Fury i Anthony’ego Joshuę w ulicznej walce”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 lutego 2024

Nate Diaz w rozmowie z influencerem Sneako powiedział, że porozbijałby Tysona Fury i Anthony’ego Joshuę w ulicznej walce. Stocktończyk uważa, że Anglicy nie mieli by z nim szans w prawdziwej bitce.

Nate Diaz ostatnią walkę w MMA stoczył we wrześniu 2022 roku. Później młodszy z braci Diaz wszedł jeszcze do bokserskiego ringu na potyczkę z Jakiem Paulem w sierpniu 2023 roku.

Od tamtej pory Diaz pozostaje nieaktywny i wedle informacji z organizacji PFL, Nate odrzucił opiewającą na ponad 10 milionów dolarów ofertę rewanżowej walki z Paulem na zasadach MMA.

Nate śledzi jednak to co dzieje się w sporcie, a zwłaszcza interesuje się dużymi walkami zarówno tymi w klatce jak i ringu. Oto co Diaz powiedział w rozmowie ze Sneako na temat Tysona Fury i Anthony’ego Joshuy.

Amerykanin uważa, że rozbiłby Brytyjczyków w drobny mak w „realnej walce”:

– Rozpier**liłbym Tysona Fury, rozpier**liłbym Anthony’ego Joshuę. Zniszczyłbym tych sku**ieli w prawdziwej, ulicznej walce. Prawda jest taka, że oni nie mieliby ze mną szans. I to właśnie dlatego oni wszyscy walczą z tymi Mayweatherami i jemu podobnymi, coś tam boksują i tyle. Ja lubię boks, jiu-jitsu i kickboxing i chciałbym to wszystko mieszać. Czyli chciałbym bić się w MMA, a nie skupiać się tylko na jednej płaszczyźnie, jednym rodzaju sportu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments