mistrz ufc szokuje wszyscy których znam oglądają gale na nielegalnych streamach

Mistrz UFC szokuje: „Wszyscy których znam oglądają gale na nielegalnych streamach”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 marca 2024

Aktualny mistrz UFC Sean O’Malley w jednym z podcastów ujawnił, że w zasadzie wszyscy jego znajomi oglądają gale UFC na nielegalnych streamach.

Sean O’Malley należy do tych mistrzów UFC, którzy swoim sposobem i tokiem wypowiedzi niejednokrotnie wprawiają w osłupienie nie tylko fanów, lecz przede wszystkim szefów O’Malleya z UFC.

W przeszłości Sean udzielał kontrowersyjnych wypowiedzi na temat marihuany. O’Malley wspomniał też o tym, że zaprosił przyjaciela by ten przespał się z jego żoną, a teraz wypalił tekstem, który zapewne nie spodoba się Danie White’owi.

W ostatnim podcaście O’Malley zapytany o sprzedaż PPV gali UFC 299 otwarcie przyznał, że wie iż większość jego znajomych i fanów ogląda gale UFC na nielegalnych streamach.

Nim przejdziemy do wypowiedzi Seana O’Malleya przypominamy, że w Polsce gale UFC można oglądać online za darmo na stronie legalnego polskiego bukmachera SUPERBET. Wystarczy zarejestrować konto.

– Nie słyszałem jeszcze nic oficjalnego jeśli chodzi o sprzedaż PPV, ale jak tylko czegoś się dowiem to dam wam znać. Nie wiem czy mogę to robić, muszę sprawdzić. Wszyscy, których znam nielegalnie oglądają gale na streamach. Posłuchaj Tim tak naprawdę poza tobą nie znam nikogo, kto wykupuje dostęp PPV na gale UFC. Wszyscy nielegalnie streamują, to zbyt łatwe. To nie tak, że o tym wiem, ale zakładam, że to bardzo łatwe… Ja je kupuje, bo czułbym się winny jakbym tego nie robił, rozumiesz? Szczególnie w mojej sytuacji.

Nie zdziwi nas wcale jeśli na konferencji prasowej przed galą UFC w Atlantic City dziennikarze zapytają Danę White’a o tę wypowiedź Seana O’Malleya. Dyrektor organizacji UFC w przeszłości wielokrotnie zwracał uwagę na to, że UFC robi wszystko by zwalczać piractwo i współpracuje z organami ścigania za każdym razem, gdy pojawia się szansa na zamknięcie stron internetowych, które promują nielegalne streamy.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments