Michał Pietrzak Marcin Krakowiak KSW 85 Nowy Sącz

Michał Pietrzak i Marcin Krakowiak – droga do KSW 85

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 sierpnia 2023

Na gali KSW 85 w okrągłej klatce zmierzą się zawodnicy, którzy nie boją się podejmować trudnych wyzwań i nigdy nie odmawiają mocnej bitki. Michał Pietrzak i Marcin Krakowiak zawalczą w limicie kategorii półśredniej. Jak wyglądała droga zawodników do gali KSW w Nowym Sączu?

Federacja KSW w ostatnich dniach „szaleje” z ogłoszeniami kolejnych starć na dwie nadchodzące gale: KSW 85 oraz KSW 86. Wczoraj oficjalnie ogłoszono walkę Łukasza Rajewskiego, a także pojedynek Szczepaniak vs. Michaliszyn.

Wróćmy jednak do głównego tematu, czyli drogi Michała Pietrzaka i Marcina Krakowiaka do gali KSW 85 w Nowym Sączu. Popularny „Zgniatacz” nie ma w ostatnim czasie najlepszej passy w klatce. Chociaż za ostatnie starcie został nagrodzony bonusem, musiał uznać wyższość Briana Hooia. Walka była jednak tak efektowna, że została wybrana najlepszym starciem gali. Wcześniej Pietrzak przegrał z Tomaszem Romanowskim i zremisował z Shamilem Musaevem.

Marcin Krakowiak na dwanaście zwycięskich pojedynków aż jedenaście zakończył przed czasem. Marcin pięć razy nokautował, a sześć razy poddawał swoich rywali. Dopiero w ostatniej walce po raz pierwszy w karierze wygrał walcząc na pełnym dystansie. W pojedynku, do którego doszło podczas gali KSW 81 Michał zmierzył się z Henrym Fadipe.

Panowie dali fanom świetny bój, w którym sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Fadipe trzymając Polaka na dystans szukał swoich szans w atakach stójkowych, a Krakowiak odgryzał się dobrymi akcjami, obalał i rozbijał Henry’ego w parterze, co ostatecznie dało mu zwycięstwo na punkty.

KSW 85: Pietrzak vs. Krakowiak – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 85!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments