Michał Oleksiejczuk wyzwał do walki magomedova

Michał Oleksiejczuk wyzwał do walki Jednookiego Magomedova!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 października 2023

Michał Oleksiejczuk obrał na celownik kolejnego rywala. Polak w świetnym stylu wyzwał do walki jednookiego Sharabutdina Magomedova. Czy Husarz faktycznie zmierzy się z kickbokserem?

Sharabutdin Magomedov zadebiutował w organizacji UFC na gali w Abu Dhabi. Niedowidzący na jedno oko Shara Bullet pokonał Bruno Silvę po decyzji sędziów. Występ kickboksera sprawił, że zainteresował się nim Michał Oleksiejczuk, który w bardzo kreatywny sposób wyzwał oponenta do walki!

Oleksiejczuk zamieścił wpis na platformie X, gdzie zwrócił się bezpośrednio do Shary Magomedova. Polak poza wypowiedzią zamieścił także grafikę, na której przedstawił zarówno siebie i Magomedova jak i Danę White’a, dyrektora organizacji UFC.

Oleksiejczuk wyzwał do walki Magomedova

Ej ty rudobrody „Shara Bullet”! Słyszałem, że szukasz guza? Jeśli to ja byłbym na twoim miejscu, to zostałbym na końcu tęczy pilnując złota, zamiast dołączyć do klubu dla dużych chłopów. Przemyśl to dwa razy!

Na ten moment ani Sharabutdin Magomedov ani Dana White nie odpowiedzieli na wypowiedź Polaka. Jeśli natomiast pojawi się w sieci jakaś odpowiedź to raczej będzie to komentarz jednookiego fightera, gdyż dyrektor zarządzający organizacją UFC jest aktualnie na pokładzie samolotu do Las Vegas.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments