ufc 294 magomedov pokonał silvę jednooki dagestańczyk zaliczył udany debiut w ufc

UFC 294: Magomedov pokonał Silvę! Jednooki Dagestańczyk zaliczył udany debiut w UFC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 października 2023

Na UFC 294 w octagonie zmierzyli się Sharabutdin Magomedov i Bruno Silva. Pojedynek ten otworzył kartę wstępną gali w Abu Dhabi. Starcie zakontraktowano w kategorii średniej. Sharabutdin Magomedov pokonał Bruno Silvę! Jednooki Dagestańczyk zaliczył udany debiut w UFC!

Niedowidzący na jedno oko Sharabutdin Magomedov wreszcie zadebiutował w organizacji UFC. O angażu tego zawodnika mówiło się od dłuższego czasu jednak „Bullet” otrzymał szansę debiutu dopiero na gali UFC 294 w Abu Dhabi.

W swojej premierowej walce Shara mierzył się z Brazylijczykiem Bruno Silvą. Mimo, że to rywal Magomedova był mistrzem M-1 Global to właśnie niepokonany Sharabutdin był faworytem tego starcia.

Darmowa transmisja z gali UFC 294 jest dostępna na stronie internetowej polskiego bukmachera eFortuna.pl. Załóż konto, wypełnij pierwszy kupon i oglądaj galę UFC 294 pod linkiem.

UFC 294: Magomedov vs. Silva – relacja, wynik walki

Magomedov rozpoczął od kopnięć natomiast Silva w pierwszej chwili wyprowadzał wyłącznie pojedyncze ciosy bokserskie. Shara kopnął oponenta na kolano jednak na szczęście Bruno nie doznał żadnego urazu. Bardzo ładna kombinacja w wykonaniu Brazylijczyka. Magomedov odpowiada pojedynczymi kopnięciami. Solidna akcja Bulleta i Bruno Silva jest w opałach. Po licznych kopnięciach Dagestańczyka Brazylijczyk ma już mocno zaczerwienione udo na nodze wykrocznej. Kolejny potężny low kick Shary. Bruno trafia dwoma ciosami bokserskimi. Magomedov kopnął Silvę w krocze, chwila przerwy. Silva ma czas na dojście do siebie. Wznowienie walki. Sharabutdin atakuje kopnięciem bocznym na korpus. Bruno odpowiada kombinacją bokserską. Magomedov ładnie ucieka do boku. Próba frontalnego kopnięcia w wykonaniu Shary. Bardzo efektowna końcówka rundy! Silva trafia pod siatką, Magomedov odpowiada kopnięciami. Bruno kontynuuje atak i trafia prostym. Sharabudtin stara się naciągnąć głowę rywala by zaatakować z tajskiego klinczu. Silva kontruje ciosami. Koniec rundy!

Ponownie początek rundy to akcje kickbokserskie. Sporo kopnięć. Efektowne kopnięcia w wykonaniu Magomedova, który prezentuje pełen wachlarz technik. Ładna wymiana w krótkim dystansie. Silva częściej atakuje głowę rywala natomiast Magomedov skupia się na korpusie i na nogach. Ładny atak kolanem w wykonaniu Sharabutdina. Ładny lewy prosty Brazylijczyka. Shara Bullet odpowiada kilkoma potężnymi kopnięciami. Silva ma już problemy z poruszaniem się. Bruno Silva przenosi walkę na matę. Magomedov atakuje łokciami z dołu. Silva podnosi pozycję i atakuje jednak nadział się na upkicka. Bullet atakuje mocnymi ciosami z dołu. Shara okazuje się równie niebezpieczny co w stójce. Bardzo mocny ground and pound Brazylijczyka. Obaj zawodnicy są już porozbijani i porozcinani. Niesamowita akcja kopnięciem z dołu w wykonaniu Sharabutdina Magomedova. Koniec rundy.

Bruno Silva po kilkunastu sekundach trzeciej rundy przenosi walkę na matę. Udane sprowadzenie w wykonaniu Brazylijczyka. Dobra praca ground and pound w wykonaniu Silvy. Magomedov stara się lekko skręcać by uniknąć ataków rywala. Magomedov wstaje! Wymiana ciosów w stójce i Sharabutdin trafia łokciem! Bruno Silva w opałach jednak Brazylijczyk przetrwał trudny moment i ponownie przeniósł walkę na matę. Dobra końcówka rundy w której zawodnicy wymienili kilka uderzeń w parterze, a następnie Shara Magomedov wstał i zaczął wypuszczać ciosy w stójce. Magomedov pokonał Silvę!

Sharabutdin Magomedov pok. Bruno Silvę po jednogłośnej decyzji sędziów

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments