Michał Materla Berserker

Michał Materla wypełnił kontrakt! Berserker może odejść z KSW, ale… jest oferta walki na KSW Colosseum 2!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 marca 2023

Michał Materla był gościem Artura Mazura w wywiadzie wyemitowanym na kanale Klatka po Klatce. Rozmowa z reprezentantem Berserkers Team została nakręcona podczas gali Heraklesy 2022. Zawodnik ze Szczecina został zapytany o ewentualną walkę na KSW Colosseum 2 i oto co odpowiedział.

Na początek rozmowy Michał Materla podkreślił, że udało mu się wrócić do pełni sprawności i bardzo ciężko trenuje. Berserker wspomniał także, że pojedynek z Kendallem Grovem nie był pierwszym, w którym musiał zmagać się nie tylko z rywalem, lecz również z kontuzjami dlatego jest wdzięczny lekarzom i specjalistom za to, że tym razem udało się zaleczyć urazy i wrócić do pełni sił.

W trakcie rozmowy z Arturem Mazurem okazało się, że Michał Materla wypełnił kontrakt z KSW i jest aktualnie wolnym zawodnikiem:

„Free agent. Rozmawiamy z wieloma organizacjami, nie chcę wchodzić tutaj w szczegóły bo to Norbert prowadzi rozmowy, ale oczywiście KSW z racji swojego poziomu sportowego, no i z racji tego, ze wychowała mnie ta federacja jako takiego zawodnika medialnego to jest mi do nich najbliżej.”

Następnie dziennikarz WP SportoweFakty zapytał o „gamechanger” jakim bez wątpienia jest gala KSW Colosseum 2. Co na ten temat powiedział Michał?

„Oczywiście, że tak to jest sytuacja jaka nie zdarza się często, na świecie w historii MMA, żeby tylu ludzi, tylu kibiców mogło podziwiać pojedynki MMA, więc fajnie by było gdyby udało się tam zawalczyć.”

Kiedy padło zapytanie o konkretne nazwisko – Radosław Paczuski. Michał Materla długo się nie zastanawiał i odpowiedział:

„Byłoby bardzo miło, oprócz tego, że Radka prywatnie bardzo lubię i szanuję jako człowieka i jako sportowca. Bardzo fajny progres zrobił do sportu jakim jest MMA ze sportu kopanego i byłoby to na pewno nie lada wyzwanie. Mogę tylko powiedzieć, że taki pojedynek wiązałby się z dużą motywacją dla mnie.”

Zostaw ocenę
0
0