michał andryszak przed hybrid mma 4 video

Michał Andryszak przed HYBRID MMA 4: „W dywizji ciężkiej jest problem” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 kwietnia 2024

Michał Andryszak wystąpi na gali Hybrid MMA 4. Zawodnik ANKOS MMA zmierzy się z Dirleiem Broenstrupem. Andryszak skomentował to zestawienie.

Michał Andryszak powróci do klatki już 20 kwietnia. Polski ciężki zmierzy się z Dirleiem Broenstrupem. Doświadczony Brazylijczyk walczył zarówno w kategorii półciężkiej jak i ciężkiej. Gabarytowo Polak powinien mieć przewagę nad rywalem.

Gala Hybrid MMA 4 odbędzie się 20 kwietnia w Zielonej Górze. Jeśli chcesz wybrać się na to wydarzenie to bilety są dostępne pod linkiem.

Jeśli natomiast wybierasz możliwość oglądania gali HYBRID MMA 4: Next Level w domowym zaciszu to zakupu PPV dokonasz po kliknięciu – Hybrid MMA 4 PPV.

Andryszak przed Hybrid MMA w Zielonej Górze

Michał Andryszak był gościem online w programie MMA Monday emitowanym na łamach kanału FanSportu na platformie youtube.

Oto co Andryszak powiedział przed galą. Co Michał sądzi o swoim rywalu?

– Cytując klasyka ja mam podpisany kontrakt na walki. Nigdy nie wybrzydzałem jeżeli chodzi o oponenta. Tak było też w tym wypadku. Było kilka propozycji, powiedzmy jako większe wyzwanie sportowe natomiast z różnych powodów, najczęściej braku chęci przeciwników nie dochodziło to do skutku. W dywizji ciężkiej jest problem jeżeli chodzi o dostępność wolnych zawodników. Organizacja zrobiła co mogła, żeby ten pojedynek się odbył.

– Ja jestem pasjonatem tego sportu, więc nie ma takiej możliwości żebym się poddał. Byłem w sporcie kiedy nikt nie gwarantował ci konkretnie zarobku. Potem ten zarobek i te pieniądze gdzieś zaczęły się pojawiać. Myślę, że mój pesel pozwoli mi na to by walczyć jeszcze kilka lat. Jest taka tendencja, że to życie zawodnika się wydłuża dość mocno. Także jestem pełen nadziei, że jeszcze troszeczkę powalczę. Może z bardziej sprzyjającymi wiatrami, ale na pewno powalczę.

Michał Andryszak wyjaśnił swoją sytuację kontraktową, wcześniej popularny zawodnik miał ważne kontrakty z trzema organizacjami FEN, Oktagon MMA i PFL, a jak jest w tej chwili?

– Nie teraz mam jeden kontrakt z Hybrid MMA. Ten kontrakt z organizacją Oktagon MMA tak naprawdę został zerwany przez nas. W kwietniu minął rok odkąd miałem podpisany kontrakt, a ja tam jeszcze nie zawalczyłem. No więc młodszy nie będę, robię się coraz starszy i chciałbym walczyć, a jeżeli organizacja nie ma na mnie żadnego pomysłu ani nie składa mi żadnych sensownych propozycji. Nie wywiązali się z umowy i traktujemy ten kontrakt jako nieważny.

Kto wygra walkę Andryszak vs Broenstrup?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments