michael chandler wskazał faworyta w walce islam makhachev vs dustin poirier

Michael Chandler wskazał swojego faworyta w walce Makhachev vs. Poirier

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 kwietnia 2024

Michael Chandler został zapytany przez jednego z fanów o wytypowanie walki Makhachev vs Poirier. Chandler wskazał swojego faworyta w walce wieczoru gali UFC 302 w Newark.

Michael Chandler to jeden z zawodników czołowej dziesiątki rankingu UFC w kategorii lekkiej. Amerykanin szykuje się do wyczekiwanego starcia z Conorem McGregorem na gali UFC 303.

Chandler zachęcił fanów do zadawania pytań organizując małą sesję pytań i odpowiedzi na swoim profilu na instagramie. Jeden z sympatyków MMA zapytał Mike’a o jego spojrzenie na pojedynek Islam Makhachev vs Dustin Poirier. Starcie o pas kategorii lekkiej będzie main eventem gali UFC 302.

Michael Chandler chętnie odniósł się do tego tematu i wskazał swojego faworyta w walce Makhachev vs Poirier. Wielkiego zaskoczenia nie ma, gdyż „Iron” stawia na wygraną Dagestańczyka.

– Islam ma dobre zapasy, grappling, siłę, jest większy i myślę, że skończy Poiriera, jak mam być szczery. To walka mistrzowska, a Islam jest z tym bardziej zaznajomiony. Poirier i ja mamy wspólną historię. On mnie nie lubi, ale śpię z tym dobrze w nocy. Poirier jest na prawdę dobry, ale jak już wcześniej powiedziałem, Islam ma dobre liczby.

Warto wspomnieć, że Chandler w swojej ostatniej walce w octagonie mierzył się właśnie z Dustinem Poirierem. Michael miał w tym starciu swoje szanse i dobre momenty jednak ostatecznie „Diament” udusił go w trzeciej rundzie.

Walkę wieczoru gali UFC 302 oraz wszystkie pozostałe pojedynki wydarzenia możesz obstawić na stronie legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

Islam Makhachev
VS
Dustin Poirier
1 1.15
2 5.46
1 1.18
2 5
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments