Michael Bisping o szansach Oliveiry w rewanżu

Michael Bisping ocenia szansę Charlesa Oliveiry w rewanżowym pojedynku z Islamem Makhachevem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 czerwca 2023

Michael Bisping ocenił szansę Charlesa Oliveiry w rewanżowym pojedynku z Islamem Makhachevem. Anglik zachwycił się przemianą Brazylijczyka, który jego zdaniem stał się wielką gwiazdą. Czy były mistrz kategorii średniej po tym jak Oliveira pokonał Dariusha daje „Do Bronxowi” wysokie szanse na wygraną w starciu z Dagestańczykiem?

Charles Oliveira błysnął na gali UFC 289 w kanadyjskim Vancouver gdzie bardzo szybko rozprawił się z Beneilem Dariushem. Dedykowany artykuł na temat tego starcia znajdziecie tutaj. Charles Oliveira znokautował Beneila Dariusha w 1. rundzie!

Wszyscy zgodnie uważają, że dzięki tej wygranej Oliveira wywalczył sobie prawo do rewanżowego pojedynku z Islamem Makhachevem. W pierwszym starciu Brazylijczyk stracił pas na rzecz Dagestańczyka. Co na ten temat sądzi Michael Bisping, były mistrz kategorii średniej?

Anglik ocenił przemianę „Do Bronxa” pozytywnie jednak nie obeszło się także bez chłodnej opinii na temat szans Oliveiry w rewanżu z Islamem.

„Myślę, że patrząc teraz na Charlesa Oliveirę zdajemy sobie sprawę z tego, że on jest w stanie znokautować każdego. Świetny tajski boks, brutalny w klinczu, a do tego doskonałe jiu-jitsu. Różnica między wcześniejszym wydaniem Charlesa a tym co zobaczyliśmy na UFC 289 jest jednak ogromna, gdyż w tej chwili widać, że on wierzy w siebie, w swoje skille i widać to po tym jak walczy. Od samego początku pojedynku parł do przodu, on wie że może rozjechać każdego rywala. Podejmuje ryzyko bo wie, że jeśli sam trafi to zrobi wielką krzywdę rywalowi. Ponad to wychodzi z niego charyzma, której wcześniej nie widzieliśmy. Wypowiadał się po angielsku, w trakcie wywiadu wskoczył na obramowanie octagonu, cokolwiek by nie powiedział fani w Kanadzie reagowali na to entuzjastycznie, można powiedzieć, że jedli mu z ręki.”

Na sam koniec Michael Bisping powiedział jak ocenia szansę Brazylijczyka w rewanżowej walce. Mimo wcześniejszych pochwał w wypadku tych słów powiało chłodem i były one jednoznaczne:

„Myślę, że przegra po raz kolejny.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments