michael bisping o walce pereira vs hill

Michael Bisping nie wierzy, że dojdzie do walki Pereira vs. Hill – Anglik wskazał innego rywala dla Poatana

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 stycznia 2024

Michael Bisping wypowiedział się na temat tego z kim zmierzy się Alex Pereira w najbliższym pojedynku. Anglik nie widzi szans na zestawienie Brazylijczyka z Jamahalem Hillem.

Alex Pereira w ostatnich dniach zapowiedział powrót do octagonu organizacji UFC. Mistrz kategorii półciężkiej może wejść ponownie do klatki na jubileuszowej gali UFC 300.

Wydaje się to doskonałym rozwiązaniem, gdyż Pereira w ostatnich dwóch latach wyrósł na jedną z największych gwiazd najlepszej ligi MMA na świecie.

Wcześniej w kuluarach mówiło się o ewentualnej walce „Poatana” z Jamahalem Hillem, jednak ten drugi wciąż leczy się po kontuzji, a w międzyczasie zdołał się wpakować w kłopoty z prawem.

Michael Bisping wypowiedział się na temat tego zestawienia oraz potencjalnego oponenta dla Pereiry:

– Nie sądzę, żeby Pereira miał walczyć z Hillem. Kto więc to będzie? Moim zdaniem Pereira zmierzy się z Israelem Adesanyą, a do walki dojdzie na gali UFC 300.

Były mistrz organizacji UFC pracujący aktualnie jako komentator gal uważa, że kolejnym rywalem Pereiry będzie Israel Adesanya. Jeśli faktycznie doszłoby do tego pojedynku byłaby to trzecia walka tych zawodników w MMA, a łącznie piąta jeśli weźmiemy pod uwagę także ich starty w kickboxingu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments