Michael Bisping i Henry Cejudo ryzyko ufc Paddy Pimblett vs Tony Ferguson

Michael Bisping i Henry Cejudo uważają, że UFC wiele ryzykuje zestawiając walkę Paddy Pimblett vs. Tony Ferguson

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 września 2023

Kiedy 23 września Dana White ogłosił walkę Paddy Pimblett vs. Tony Ferguson natychmiast pojawiły się głosy niezadowolonych fanów, którzy zasugerowali, że organizacja chce budować Anglika zestawiając go z rozbitym weteranem. Michael Bisping i Henry Cejudo, dwaj byli mistrzowie UFC są jednak innego zdania.

Dana White ogłosił kilka kolejnych zestawień na galę UFC 296. W jednym z najciekawszych, a zarazem najbardziej zaskakujących pojedynków zmierzą się Paddy Pimblett i Tony Ferguson. Niedługo po zaanonsowaniu tego pojedynku przez prezesa UFC fani zaczęli narzekać i sugerować, że organizacja po prostu chce budować nazwisko Anglika i wystawia przeciw niemu rozbitego weterana, który przegrał sześć kolejnych walk.

Wsparcie dla Tony’ego przyszło od dwóch byłych mistrzów – Michaela Bispinga oraz Henry’ego Cejudo. Zarówno Anglik jak i Amerykanin wzięli w obronę ideę tego zestawienia jak i samego „El Cucuya”.

Michael Bisping:

„Sześć kolejnych porażek, to brzmi źle, nawet Tony to przyzna jednak spójrzcie na nazwiska, z którymi Ferguson walczył. To są sami topowi zawodnicy, jedynie Bobby Green nie jest tak znany, ale to jest kawał mocnego skurw*ela. Widzę, że ludzie w mediach społecznościowych pier*olą głupoty i krytykują, przecież wiadome było, że Paddy Pimblett będzie kiedyś musiał wrócić do octagonu i że na ten powrót dostanie znanego, zaprawionego w bojach rywala. Tony Ferguson mimo 39 lat na karku wciąż jest dzikim sku*wysynem, którego trzeba skończyć przed czasem bo w przeciwnym wypadku będzie na ciebie napierał przez pięć rund. Tony wciąż jest niebezpiecznym zawodnikiem. Wracając do Paddy’ego to tak naprawdę przegrana sytuacja dla niego. Wielcy fani uważają, że Tony jest słaby i stary, więc w ich oczach nawet wygrana Pimbletta tutaj niewiele zmieni.”

Henry Cejudo:

„Patrzymy na tego Anglika, Paddy the Baddy, widzimy ten hype train, myślimy czy on w ogóle powinien być w top 10 dywizji? Teraz dostaje jako rywala Tony’ego Fergusona. Oczywiście taka wygrana wciąż sporo znaczy jednak czasy kiedy Ferguson był tymczasowym mistrzem to już przeszłość. Jest jedna rzecz o której mało kto mówi, co stanie się jeśli Pimblett to przegra? Co jeśli Paddy przegra z Tonym? Czy straci wielu fanów? Możecie mówić, że jestem szalony jednak ja naprawdę uważam, że UFC tutaj sporo ryzykuje bo moim zdaniem Tony Ferguson będzie dla Pimbletta zdecydowanie trudniejszym wyzwaniem niż się wam wszystkim wydaje! Czy Tony jest w stanie go sprowadzić, tak w 100%. Czy jest w stanie utrzymać walkę na macie? Oczywiście. Prawda jest taka, że jeśli Paddy to przegra to UFC zniszczy jedną z wielkich nadziei białych.”

Wszystkie gale organizacji UFC w tym najbliższy event UFC Vegas 80 możecie oglądać za darmo za pośrednictwem eFortuna.pl. Wystarczy zarejestrować konto i obstawić dowolny kupon. Skorzystajcie z aktualnej promocji i zagrajcie bez ryzyka. Oglądaj wszystkie gale UFC za darmo na tutaj!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments