Paddy Pimblett powróci do octagonu w grudniu na ufc 296 tony ferguson

Paddy Pimblett powróci do octagonu na UFC 296! Anglik zmierzy się Tonym Fergusonem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 września 2023

Paddy Pimblett powróci do octagonu 16 grudnia na gali UFC 296 w Las Vegas. Anglik zmierzy się z doświadczonym weteranem Tonym Fergusonem. Tym samym przerwa „Baddy’ego” od startów wyniesie rok, gdyż Pimblett zaliczył ostatni występ w octagonie 10 grudnia 2022 roku!

Dana White, dyrektor zarządzający organizacją UFC ogłosił kilka kolejnych starć zaplanowanych na galę UFC 296 w Las Vegas. Jednym z najciekawiej się zapowiadających walk jest pojedynek Paddy Pimblett vs. Tony Ferguson.

Anglik powróci do akcji po rocznej przerwie spowodowanej kontuzją kostki. Zawodnik przeszedł w marcu operację, a następnie spokojnie się rehabilitował i odbudowywał formę na treningach.

Mimo, że Tony Ferguson ma na koncie, aż sześć kolejnych porażek to bez wątpienia na papierze będzie on stanowił największe wyzwanie w dotychczasowej karierze „Baddy’ego”. Zawodnik z Liverpoolu wygrywał do tej pory wyłącznie z mało znanymi oponentami o małym doświadczeniu w UFC.

Teraz wszystko ma się zmienić, a matchmakerzy UFC najwyraźniej uznali, że jest to odpowiedni moment na to, aby Pimblett spróbował swych sił w starciu z rywalem, który kilka lat wstecz mógł się pochwalić doskonałą passą 12 kolejnych zwycięstw w octagonie najlepszej ligi MMA na świecie.

Już dziś odbędzie się kolejna gala organizacji UFC, na której do octagonu wejdzie Polak Mateusz Gamrot. Wydarzenie będzie można oglądać na eFortuna.pl. Wystarczy dokonać rejestracji, odebrać bonus oraz wypełnić pierwszy kupon. Oglądaj galę UFC Vegas 79 tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments