Bisping i Smith o zawodnikach którzy przejdą z UFC do WWE

Michael Bisping i Anthony Smith o zawodnikach którzy przejdą z UFC do WWE!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 września 2023

Michael Bisping i Anthony Smith w trakcie dyskusji w podcaście 'Believe You Me’ przedyskutowali fakt połączenia organizacji UFC i WWE w spółkę giełdową TKO. Obaj zawodnicy wskazali fighterów, którzy w przyszłości mogą przejść z najlepszej ligi MMA na świecie do organizacji pro-wrestlingu.

Michael Bisping to były mistrz UFC w kategorii średniej, który aktualnie zajmuje się pracą komentatora i eksperta w trakcie transmisji gal organizacji UFC. Anthony Smith to były pretendent do mistrzowskiego tytułu kategorii półciężkiej, który także rozpoczął już pracę analityka jednak wciąż jest aktywnym zawodnikiem.

Bisping i Smith prowadzą wspólnie podcast ’Believe You Me’, w którym przedyskutowali temat połączenia UFC i WWE w spółkę TKO Group Holding. Anglik i Amerykanin szybko zasugerowali, że może to być dobra furtka dla zawodników najlepszej ligi MMA na świecie, którzy osiągnęli spore sukcesy jednak ich czas w czołówce dobiega końca.

Nim przejdziemy do nazwisk wymienionych przez Bispinga i Smitha przypominamy, że już dziś w nocy odbędzie się gala Noche UFC.

Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2 – gdzie oglądać?

Galę Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2 w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 17 września o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 17 września.

-=> Darmowa transmisja z Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2. Oglądaj FREE!

Data: 17 września, niedziela
Lokalizacja: Las Vegas, USA
Ilość walk: 11
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 17 września
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 17 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj Noche UFC! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Bisping i Smith o zawodnikach którzy przejdą z UFC do WWE

Michael Bisping wskazał nazwisko fightera, które jego zdaniem na pewno wejdzie do ringu by skonfrontować się z innymi pro-wrestlerami.

„Jeśli miałbyś wskazać kilku zawodników, cóż może ja zacznę. Conor McGregor. Bądźmy szczerzy ten facet na 100% się pojawi w WWE. Nie mówi mi, że nie zobaczymy go na Wrestlemanii.”

Anthony Smith odpowiedział podając zaskakujące nazwisko:

„Michael Chandler. Dobrze się wypowiada, potrafi promować gale. Jest atletyczny, nabity mięśniami. Jak przybliżysz jego zdjęcie to wygląda jakby ważył 250 funtów.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments