Grzebyk vs Jasse

Meek kontuzjowany! Oton Jasse nowym rywalem Andrzeja Grzebyka

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 grudnia 2022

Andrzej Grzebyk miał na gali KSW 77 zmierzyć się z Emilem Meekiem. Niestety Norweg doznał urazu nogi, który wykluczył go ze startu w Gliwicach. Kontuzjowanego zawodnika w rozpisce zastąpi specjalizujący się w parterze Oton Jasse.

Fani którzy nastawili się na stójkową bitwę Grzebyka z Meekiem zapewne będą rozczarowani, gdyż Brazylijczyk reprezentujący Tata Fight Team głównie toczy swoje walki w parterze. Nie oznacza to jednak, że Oton Jasse jest zawodnikiem, który często pada na deski po ciosach rywali, wręcz przeciwnie na 29. stoczonych walk tylko jedną przegrał przez KO.

Zawodnik z kraju kawy zwykle walczył na galach organizacji WOCS, jednak często przeplatał te występy z wizytami w Rosji, gdzie bił się zarówno na eventach ACA jak i Gorilla Fighting czy OFC.

W rekordzie Jasse można dostrzec jedną ważną rzecz, ostatnie wygrane to głównie zwycięstwa w pojedynkach z mało doświadczonymi zawodnikami, lub z fighterami którzy wychodzą do klatki jedynie po wypłatę nie zważając zbytnio na wynik starcia.

W ciągu ostatnich czterech lat Oton przegrał wszystkie walki z wymagającymi rywalami. Brazylijczyka pokonywali: Gadzhi Rabadanov (18-4-1), Georgy Kichigin ( 26-10), Khusein Khaliev (23-3), Boris Medvedev (15-2) oraz Michael Graves (10-1-2).

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Zostaw ocenę
0
0