mcgregor poirier fundacja

McGregor do Poiriera: „Głupcze jesteś skończony, nie pozwolę na to byś oczerniał moje nazwisko”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 kwietnia 2021

Kiedy wydawało się, że wszystko zmierza ku trzeciemu pojedynkowi Poiriera z McGregorem, a Ariel Helwani podał nawet informację o tym, że Dustin podpisał kontrakt na ten pojedynek nagle Amerykanin zamieścił na twitterze wpis o tym, że Conor McGregor nie dotrzymał obietnicy i nie wpłacił 0,5 miliona dolarów na fundację charytatywną założoną przez Poiriera.

Na odpowiedź Irlandczyka nie trzeba było długo czekać:

„Ty bezmózgu, myślałeś że wpłacimy wam 500 tysięcy dolarów w momencie, gdy nie przedstawicie dokumentów w jaki sposób zamierzacie je wykorzystać? Musisz być nowy w tym biznesie i nie wiesz jak zarządza się pieniędzmi. Głupcze jesteś skończony, 10 lipca zmierzę się kimś innym, a ty sobie walcz na swoim starym, biednym kontrakcie. Nie pozwolę na to byś oczerniał moje nazwisko.”

Poirier po chwili dodał, że przedstawiciele fundacji próbowali się skontaktować z managementem McGregora za pośrednictwem maili jednak nigdy nie otrzymali żadnej odpowiedzi. Niezadowolony Irlandczyk wzburzył się tymi słowami sugerując, że ludzie z którymi pracuje zawsze wypełniają swoje zadania i zasypał „Diamenta” masą przekleństw. Co ciekawe na koniec Conor dodał słowa „powodzenia jak zostaniesz trafiony”, sugerując że jednak do trylogii może jednak dojść.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments