conor mcgregor 2022

McGregor do Khabiba: „Boisz się, że przegrasz walkę, a to oznacza, że już odniosłeś porażkę.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 listopada 2022

Khabib Nurmagomedov wypowiedział się po ostatnich sukcesach odniesionych przez swoich sparingpartnerów, a zarazem podopiecznych. Były mistrz organizacji UFC, który zakończył karierę niepokonany chciał wbić prztyczka w nos Conorowi McGregorowi.

Oto jak Dagestańczyk skomentował wygrane Islama Makhacheva i Usmana Nurmagomedova na konferencji po jednej z minionych gal:

„Aktualnie mamy w teamie mistrza UFC i mistrza Bellatora. To jest niesamowite. Wiecie kiedyś jeden gość głośno mówił, że oni są tu po to, żeby przejąć ten sport. No i co teraz? To my dominujemy.”

Khabib oczywiście nawiązał do słów wypowiedzianych przez McGregora po pojedynku z Diego Brandao, kiedy to „Notorious” szybko znokautował Brazylijczyka.

McGregor odpowiada na słowa Khabiba!

Dumny Irlandczyk nie pozostał jednak dłużny na zaczepkę Nurmagomedova i szybko skomentował sprawę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Conor McGregor napisał na twitterze:

„Ja wciąż walczę, a plan twojego ojca nigdy się nie wypełnił ponieważ skończyłeś karierę i uciekłeś przed kolejnymi wyzwaniami. Ja wciąż tu jestem jeśli chcesz ze mną walczyć, jednak myślę że twoja obawa przed przegraną oznacza, że już odniosłeś porażkę. Możesz przed tym uciekać jak długo chcesz. Na koniec wszyscy przegrywamy, śmierć pokona nas wszystkich. Ja nie obawiam się nikogo poza Bogiem.”

https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1594716644491890688
Zostaw ocenę
0
0