mateusz gamrot vs rafael dos anjos oficjalnie ufc 299

Mateusz Gamrot vs. Rafael dos Anjos oficjalnie na UFC 299 w Miami!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 grudnia 2023

Organizacja UFC potwierdziła pojedynek Mateusza Gamrota z Rafaelem dos Anjosem. Do starcia Polaka z byłym mistrzem dojdzie 9 marca na gali UFC 299 w Miami.

Dziś potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje. Mateusz Gamrot zmierzy się z Rafaelem Dos Anjosem na gali UFC 299 w Miami. Sam „Gamer” w jednym z wywiadów wspominał, że zmierzy się z najmniej oczekiwanym przeciwnikiem.

Później Rafael dos Anjos zapowiedział powrót do kategorii lekkiej i występ na UFC 299 w Miami. Kilka minut wstecz organizacja UFC oficjalnie potwierdziła to zestawienie za pośrednictwem swojej strony internetowej publikując odpowiednią grafikę w sekcji wydarzeń.

Polaka czeka zatem niezwykle trudne zadanie, gdyż przyjdzie mu się zmierzyć z byłym mistrzem organizacji UFC, bardzo doświadczonym zawodnikiem, który ostatnimi czasy bił się w wyższej kategorii wagowej.

Brazylijczyk zapewne będzie miał przewagę siłową w starciu z zawodnikiem Czerwonego Smoka i American Top Team. Warto jednak pamiętać o tym, że to „Gamer” jest głodny sukcesów i wciąż marzy o mistrzostwie UFC natomiast Dos Anjos to stary lis, który zaznał już smak mistrzowskiego pasa.

W ostatnich występach Rafael pokonał Renato Moicano, przegrał przez nokaut z Rafaelem Fizievem, następnie wygrał przez duszenie z Bryanem Barbareną i musiał uznać wyższość swojego rodaka Vicente Luque po pięciorundowym starciu.

Kto wygra walkę Mateusz Gamrot vs. Rafael Dos Anjos?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments