mateusz gamrot pomoże poirierowi ufc 302

Mateusz Gamrot pomoże Dustinowi Poirierowi w przygotowaniach do UFC 302: „Dostałem telefon, lecę i muszę być gotowy”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 kwietnia 2024

Mateusz Gamrot bardzo szybko wróci na Florydę. Polak otrzymał telefon z American Top Team i zgodził się pomóc Dustinowi Poirierowi w przygotowaniach do walki na UFC 302.

Mateusz Gamrot wygrał z Rafaelem Dos Anjosem na marcowej gali UFC 299. Polak po zwycięstwie wrócił do kraju i po małej przerwie wznowił treningi. „Gamer” trenuje raz dziennie jednak będzie musiał zwiększyć tempo i intensywność treningów.

Mateusz Gamrot otrzymał telefon z American Top Team i zgodził się wesprzeć Dustina Poiriera w przygotowaniach do walki z Islamem Makhachevem na gali UFC 302. Klubowy kolega Gamera stanie przed szansą wywalczenia mistrzowskiego pasa UFC w kategorii do 70 kilogramów.

Gamrot pomoże Poirierowi w treningach przed UFC 302

Topowy polski lekki opowiedział o tym w rozmowie z Andrzejem Kostyrą z Super Expressu.

– Na konferencji prasowej prezes Dana White ogłosił, że Dustin Poirier walczy z Islamem Makhachevem – 1 czerwca na UFC 302. Ja już telefon z American Top Team dostałem. Śmiałem się już z żoną, że w zeszłym roku w Abu Dhabi zrobiłem wagę do limitu mistrzowskiego, a teraz polecę pomóc Dustinowi w przygotowaniach do walki mistrzowskiej. Kroczek po kroczku jestem coraz bliżej, żeby samemu stanąć do tej walki. Cały czas się kręcę wokół pasa.

Mateusz Gamrot zdaje sobie sprawę z tego, że poza treningami i pomocą w przygotowaniach może dojść do sytuacji, w której zostanie zapytany o wskoczenie do rozpiski wydarzenia w Newark, na przykład w momencie gdy ktoś dozna kontuzji.

Cały czas jestem w obiegu. Pomagam innym zawodnikom, którzy się przygotowują. Trenuję raz dziennie, ale mocno. Jak powiedziałem już 1 czerwca jest walka mistrzowska w mojej kategorii. Muszę być gotowy, bo nie wiadomo, co los przyniesie. Nie daj Boże, ktoś dostanie kontuzji, to nagle mogą zadzwonić. I wtedy spytają: „Gamrot, you are ready?”. „I am ready!”. Więc lecę do Stanów. Cały czas muszę być w rytmie. Nic mnie nie boli, nie mam żadnej kontuzji, zapobiegam urazom, dobrze się prowadzę, więc cisnę to.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments