Gamrot UFC 286 Londyn

Mateusz Gamrot na UFC 286 w Londynie?!: „Padła taka propozycja. Jakby była kontuzja to pakuję torbę i lecę.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 stycznia 2023

Mateusz Gamrot udzielił wywiadu TVP Sport na backstage’u gali KSW 78 w Szczecinie. „Gamer” pojawił się w Netto Arenie by wspierać swoich klubowych kolegów. Oczywiście głównym tematem dyskusji było UFC i ewentualny termin powrotu Mateusza do klatki. Okazuje się, że jest możliwość ku temu by Gamrot pojawił się na UFC w Londynie.

Mateusz Gamrot ostatni pojedynek stoczył 22 października 2022 roku. Polak niestety przegrał wtedy na punkty z Beneilem Dariushem. „Gamer” od tamtej pory próbował już wyzwać na pojedynek zarówno Michaela Chandlera jak i Rafaela dos Anjosa. Póki co niestety bezskutecznie, a sam zawodnik Czerwonego Smoka/American Top Team uważa, że stara gwardia niechętnie przyjmuje wyzwania młodszych zawodników.

Okazuje się, że w ostatnich dniach pojawiło się pewne zapytanie i jest możliwość ku temu by Gamrot pojawił się 18 marca na gali UFC 286 w Londynie:

„Padła taka propozycja, sugestia właśnie, że jak nie jako zawodnik to jako gość, żebym się pojawił. Zostało napisane zapytanie bo też troszeczkę organizacji jest z tym związanych, tak jakby UFC to musi przygotować. Jak prawdopodobnie się uda to pojawię się tam. Jak nie jako zawodnik, no to z tej strony medialnej bo wiemy, że to też jest ważna kwestia. Jest to taka robota między walkami i chcę to zrobić.”

Później Mateusz został zapytany o zestawienie Fiziev vs. Gaethje i czy ma zamiar wykorzystać okazję ku temu, aby gdzieś zaczepić wygranego i wyzwać do walki. Oto co odpowiedział „Gamer”:

„No czy nawet pomachać tam czy coś, uszczypnąć czy nawet odpukać, ewentualnie być zastępcą bo ja jestem w gotowości, trenuję jakby wypadła nagle taka sytuacja to się nie zastanawiam tylko pakuję torbę i lecę do Londynu. Nawet jakby się to wydarzyło tylko z tygodniowym wyprzedzeniem, ale oczywiście nie życzę niczego złego chłopakom, niech dotrwają zdrowi do końca no bo niesamowicie zapowiada się to starcie.”

Zostaw ocenę
0
0