mateusz borek o walce błachowicz vs adamek janek ma kontrakt z ufc

Mateusz Borek o walce Błachowicz vs Adamek: „Janek ma kontrakt z UFC, musiałby spod dachu zjechać ring”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 marca 2024

Po raz kolejny zrobiło się głośno na temat walki Jana Błachowicza z Tomaszem Adamkiem. Tym razem wypowiedzi w tej sprawie udzielił Mateusz Borek.

Tomasz Adamek swą wypowiedzią na temat walki z Mamedem podpadł wielu zawodnikom MMA. Jednym z tych, którzy stanęli w obronie legendy polskiej sceny MMA był Jan Błachowicz. Natychmiast wrócił temat potencjalnej walki Błachowicza z Tomaszem Adamkiem.

Mateusz Borek udzielił wypowiedzi dla Super Expressu, która pojawiła się na kanale Koloseum. Borek odniósł się do słów Jana Błachowicza, aktualnej sytuacji zdrowotnej byłego mistrza UFC oraz ewentualnej walki Janka z Adamkiem.

– Janek ma ważny kontrakt z UFC. W tej chwili jest na etapie leczenia, operacji, rehabilitacji. Myślę, że on najwcześniej będzie gotowy do walk na początku 2025 roku. Do tego zapisy z UFC. Ja nie wiem czy on byłby w stanie według kontraktu stoczyć walkę w klatce, czy musiałby tam gdzieś spod dachu zjechać ring, żeby ta walka mogła się odbyć. Dużo jest znaków zapytania, dużo niepewności.

Dziennikarz podkreślił także wiek „Górala” i fakt, że ten ma kontrakt na dwie walki z organizacją FAME MMA.

– Musi stoczyć dwie walki na Fame. A co się wydarzy potem, ja tego dzisiaj nie wiem. Zobaczymy w jakim będzie zdrowiu. On za kilka miesięcy będzie miał 48 lat i też w nieskończoność – nawet bawiąc się już w sport – nie można tej kariery przedłużać.

Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments