Martin Lewandowski: „Odwołaliśmy KSW 53, gala KSW 54 też jest odwołana, zobaczymy jak z galą w maju”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 marca 2020

Martin Lewandowski był gościem MMA Fighting w podcaście Eurobash. Współwłaściciel federacji KSW poruszył kilka tematów, a oczywiście najważniejszym było odwołanie dwóch gal, tak dobrze czytacie dwóch ponieważ w kwietniu miała się odbyć gala KSW 54, która również się nie odbędzie.

„To był bardzo nerwowy i stresujący miesiąc, ogłosiliśmy galę i przygotowaliśmy plan B jednak w pewnym momencie wszelkie alternatywy legły w gruzach. Odwołaliśmy galę KSW 53, a gala KSW 54 także została już odwołana. Zobaczymy czy w maju uda się zrobić show czy też będziemy musieli je odłożyć w czasie lub całkowicie odwołać. W tym momencie wszystko zależy od tego jak długo będziemy musieli pozostawać w izolacji i kwarantannie w swoich domach. Miesiąc, dwa? Wtedy nie będzie to miało wielkiego wpływu na działalność federacji KSW, ale jeśli wszystko przeciągnie się w czasie do połowy roku czy nawet dłużej to z pewnością będziemy musieli zmienić model biznesowy.”

Martin Lewandowski wspomniał również o tym, że po raz pierwszy od szesnastu lat pracy w MMA zmaga się z takim problemem i że pandemia koronawirusa sprawiła, że w tym momencie nic nie zależy od organizatorów i sporym problemem jest to, że w tym wypadku nie można wziąć spraw w swoje ręce.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments