martin lewandowski o walce khalidov - adamek

Martin Lewandowski o walce Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem na gali KSW [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 grudnia 2023

Martin Lewandowski szef federacji KSW wypowiedział się na temat walki Adamek – Khalidov, do której dojdzie na gali KSW w lutym 2024 roku.

O tym pojedynku mówiło się już od dłuższego czasu. Mamed Khalidov otwarcie zapowiadał chęć stoczenia walki bokserskiej natomiast Tomasz Adamek planował powrót do startów. Oczywiście wielu spodziewało się, że taka potyczka może się odbyć na jakiejś bokserskiej gali współorganizowanej przez Mateusza Borka.

Później Adamek podpisał kontrakt z freakową organizacją FAME i kibice zaczęli się obawiać czy pomysł na starcie z Khalidovem nie legł w gruzach. Wkrótce jednak pojawiły się pierwsze przecieki i informacje, że do tego starcia jednak dojdzie.

Dziś federacja KSW oficjalnie potwierdziła walkę Mamed Khalidov – Tomasz Adamek, do której dojdzie w lutym w Gliwicach. Będzie to pojedynek bokserski na dystansie sześciu rund. Zapytany o sytuację kontraktową Adamka, Martin Lewandowski, szef KSW odpowiedział:

– Nie wiem, jaki ma zapis i jaki kontrakt Tomek. Oczywiście ja wiem, co mam podpisane. Poprosiłem, żeby nie było jakichś niepotrzebnych zgrzytów, żebym dostał oficjalnego maila, że nikt nie rości sobie do niego praw.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi wywiadami ze specjalnej konferencji prasowej przed galą Adamek – Khalidov.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments