Martin Lewandowski o viaplay kontrakcie ksw

Martin Lewandowski o tąpnięciu akcji Viaplay: „Inwestorzy mogą różnie zareagować. KSW jest dla nich koniem pociągowym w Polsce.” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
4
Opublikowano: 08 czerwca 2023

Martin Lewandowski był gościem Artura Przybysza w studiu FanSportu. Prezes federacji KSW w trakcie rozmowy odniósł się do ostatniej informacji na temat spadku akcji Viaplay na giełdzie. Czy sytuacja kontraktowa między KSW, a Viaplay jest bezpieczna dla federacji?

Gala KSW Colosseum 2 za nami. Powoli opada kurz po tym wydarzeniu, a więc przyszedł czas na odpowiednie podsumowanie eventu. Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji KSW pojawił się w studiu FanSportu, gdzie w rozmowie z Arturem Przybyszem wypowiedział się nie tylko na temat gali, lecz także odpowiedział na pytanie dotyczące spadku akcji giełdowych Viaplay.

Martin Lewandowski o tąpnięciu akcji Viaplay

Co szef federacji powiedział na temat aktualnej sytuacji Viaplay?

„Zdecydowanie tak, naprawdę nie ma czego się obawiać. Wiadomo, że jeżeli jesteś spółką giełdową to jakiekolwiek ruchy w organizacji powodują, że inwestorzy mogą różnie zareagować. Sytuacja w Viaplay dotyczyła właśnie tych ruchów, odejścia jednej z czołowych osób na wysokim stanowisku. Powiem wam, że ogółem dla nas, dla ludzi sportu, facet który zarządzał tym odszedł już jakiś czas temu. Na nic to nie wpłynęło, nie zwrócili na to uwagi fani czy agencja Reuters, bo po prostu nie było takiego mocnego tąpnięcia. Ciężko mi jest się do tego w pełni odnieść, ale mogę w pełni zagwarantować Państwu, że po pierwsze nasz kontrakt z Viaplay, w ogóle sytuacja Viaplay w Polsce jest bardzo stabilna, a my szczególnie jako KSW jesteśmy no takim koniem pociągowym dla nich.”

Lewandowski o subskrypcjach Viaplay i oglądalności

„Nie, nie mam takich danych. Nie dostaliśmy takiej informacji dokładnej. Zresztą wiesz no Viaplay dwukrotnie czy trzykrotnie się wyłamał i informował o tych rekordowych wynikach, raz było w przeszłości przy gali Mameda no i teraz drugi raz odnośnie KSW. Poza tym jak popatrzysz na skalę całego przedsięwzięcia, mówię tu o Viaplay, masz jedenaście rynków no to wiesz po prostu taki duży potwór by się tak szybko z rynku nie zawinął. Problemy zwykle dotykają każdego, więc nie panikowałbym w ogóle. Dostaliśmy od nich zapewnienie, że wszystko jest ok i że jest to kwestia ruchów na rynkach międzynarodowych.”

Martin Lewandowski po KSW Colosseum 2

Pełną rozmowę z szefem federacji KSW znajdziecie poniżej, zachęcamy do zasubskrybowania kanału oraz kliknięcia dzwoneczka tak abyście otrzymywali wszystkie powiadomienia o nowych wywiadach na bieżąco.

Oglądałeś KSW Colosseum 2?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
8
3
Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz
1 rok temu

Oglądam KSW dzięki właśnie Viaplay i jestem zadowolony z platformy

Kamil
1 rok temu

Viaplay to super platforma

Chris
1 rok temu

Ja wykupiłem ze względu na Formułę1. I muszę powiedzieć że takiego dziadostwa dawno nie oglądałem. Jakoś przekazu jest na poziomie telewizji z lat 70. I pomyśleć że Eleven Sport za 1/3 ceny nadawał w 4k.

Vic
1 rok temu

Kupiłem viaplay tylko dla colosseum, bo tam nic innego nie ma