szef ksw o powrocie mariusza pudzianowskiego do klatki ksw jest plan

Martin Lewandowski o powrocie Pudziana do klatki KSW: „Jest plan, żeby Mariusz zawalczył…”

Bartosz Sobczak
2
Opublikowano: 09 kwietnia 2024

Kiedy Mariusz Pudzianowski wróci do klatki KSW? Martin Lewandowski odniósł się do kolejnej walki Pudziana.

Szef KSW udzielił długiego wywiadu Arturowi Mazurowi. W trakcie rozmowy w cyklu Klatka po Klatce poruszony został temat kolejnego występu Mariusza Pudzianowskiego.

Martin Lewandowski przyznał, że nie miał ostatnio okazji ku temu by spotkać się z Mariuszem Pudzianowskim. Szef KSW ma umówione spotkanie z Pudzianem i jego managerką na ten tydzień.

Martin Lewandowski liczy na to, że Pudzianowski wejdzie do klatki w czerwcu. Oznaczałoby to, że popularny Pudzian wystąpi na gali XTB KSW 95 w Olsztynie.

– Taki był plan. Tak wszystko wskazuje, ale zaraz po Paryżu, wtorek, czwartek, mam spotkanie z Mariuszem i jego menadżerką. Nie chodzi tylko o tę walkę, ale całą jego karierę. Trzeba się zastanowić, już myśląc w perspektywie roku, dwóch, jak to ma wyglądać. Tak, taki jest plan, żeby Mariusz zawalczył, ale nie chciałbym tego potwierdzać. Bardzo długo się z Mariuszem nie widziałem, nie mogliśmy się zgrać czasowo, więc chcę usłyszeć od niego, że czerwiec mu pasuje.

Dopytany o potencjalnego rywala Pudzianowskiego, Martin Lewandowski krótko skwitował, że raczej należy spodziewać się zagranicznego oponenta.

– Raczej zagranica. Raczej z Polski nikogo nie widzę.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rowek
3 miesięcy temu

Raczej zagranicą, czyli kolejna parowa bez doświadczenia, lub rozbity dziadek na podkładkę, co by fani pudzilli znowu uwierzyli, że to nie frik🙂

DON
3 miesięcy temu

Rewanż z Różalem a na zakonczenie kariery rewanż z Najmanem.