mariusz grabowski o popku to prekursor mma w anglii

Mariusz Grabowski o Popku: „To prekursor walk MMA w Anglii” (VIDEO)

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 17 listopada 2023

Mariusz Grabowski prezes organizacji GROMDA pojawił się w studiu FanSportu gdzie wypowiedział się pochlebnie na temat Popka. Co powiedział Grabowski o swoim nowym zawodniku?

Mariusz Grabowski prezes i właściciel organizacji GROMDA jest gościem w studiu portalu FanSportu. Grabowski wpadł do studia, aby zapowiedzieć galę GROMDA 15 i odpowiedzieć na szereg pytań dotyczących największych gwiazd organizacji jak Mateusz Kubiszyn, Łukasz Parobiec czy Bartłomiej Domalik. W trakcie długiej rozmowy nie mogło także zabraknąć tematu Popka, który zadebiutuje na gali GROMDA 15.

Nim przejdziemy do wypowiedzi prezesa przypominamy, że transmisja z GROMDA 15:Don Diego vs. GOAT odbędzie się 1 grudnia i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv.

Mariusz Grabowski o Popku:

Popek jest dla mnie naprawdę ważnym elementem w tej grze. Nie ukrywajmy ja całym sercem jestem za Pawłem żeby Paweł wszedł na dobre tory, żeby złapał pewności siebie, żeby pokazał dobrą walkę. Paweł przed laty walczył w Anglii i toczył walki uliczne, to nie jest zawodnik z freak fightów bo też ktoś mi powie, że walczył we freak fightach i że w Gromdzie nie ma miejsca na takich zawodników. Moim zdaniem w przypadku Pawła jest troszeczkę inaczej bo to prekursor walk MMA w Anglii.”

Live z prezesem Grabowskim możecie oglądać poniżej:

Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DON
8 dni temu

Walka z Różalem byłaby ciekawa.