KSW 93 marian ziółkowski vs wilson varela

Marian Ziółkowski vs. Wilson Varela na KSW 93 w Paryżu! Polak zmierzy się z niepokonanym od pięciu walk rywalem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 lutego 2024

Marian Ziółkowski wróci do okrągłej klatki KSW na kwietniowej gali KSW 93 w Paryżu. Były mistrz kategorii lekkiej zmierzy się z niepokonanym od pięciu walk Wilsonem Varelą.

6 kwietnia na gali KSW 93 w Paryżu zmierzą się Marian Ziółkowski i Wilson Varela. Dla Ziółkowskiego będzie to powrót po trwającej ponad 21 miesięcy przerwie od startów.

Były mistrz KSW stracił tytuł bez walki, kiedy to z powodu kontuzji kolana wypadł ze starcia z Salahdinem Parnasse na KSW Colosseum 2.

Wilson Varela to zawodnik, który w trakcie długiej przerwy „Golden Boya” stoczył, aż siedem zawodowych walk! Aktualnie „The Prototype” może się pochwalić doskonałą passą pięciu zwycięstw z rzędu.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że obu zawodników łączą pojedynki z Sebastianem Rajewskim i Gracjanem Szadzińskim. Marian Ziółkowski te starcia wygrywał po decyzjach sędziowskich natomiast Varela posłał obu rywali na deski w pierwszej rundzie!

Mimo wszystko trzeba pamiętać o tym, że reprezentant Skry dysponuje zdecydowanie większym doświadczeniem, a przed kontuzją zdołał „nabić” serię czterech kolejnych zwycięstw, także niewiele ustępuje Wilsonowi pod tym względem.

Do walki Ziółkowski vs. Varela dojdzie 6 kwietnia na KSW 93 w Paryżu. W walce wieczoru tej gali wystąpi Salahdine Parnasse.

Kto wygra walkę Ziółkowski vs. Varela?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments