wilson varela wygrał marian ziółkowski doznał kontuzji barku

Marian Ziółkowski doznał kontuzji barku! Wilson Varela wygrał co-main event KSW 93! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 kwietnia 2024

W co-main evencie gali KSW 93 w Paryżu zmierzyli się Marian Ziółkowski i Wilson Varela. Pojedynek zakontraktowano w kategorii lekkiej.

Marian Ziółkowski powraca do okrągłej klatki federacji KSW po bardzo długiej przerwie. Były mistrz kategorii lekkiej stanie do boju z rywalem, który w ostatnich miesiącach notował kapitalne wyniki.

Mogący liczyć na żywiołowy doping francuskiej publiczności Wilson Varela jest szalenie niebezpieczny w stójce. Kto okazał się lepszy w drugiej walce wieczoru gali KSW 93 w Paryżu?

KSW 93: Ziółkowski doznał kontuzji barku

Dwa lewe proste Mariana Ziółkowskiego. Wilson Varela stara się zamykać Polaka na siatce. Mocny prawy ze strony Vareli. Dobre kopnięcie po przekroku ze strony Ziółkowskiego. Dobre długie lewe Vareli. Mocne kopnięcie Francuza. Polak póki co musi się nastawiać na walkę z kontry. Potężny lewy na korpus ze strony Wilsona. Ziółkowski trafia i Varela zachwiał się na nogach. Doskonałe wejście w nogi w wykonaniu Ziółkowskiego. Varela starał się wypracować nieaktywność Polaka. Wracamy do stójki. Próba latającego kolana w wykonaniu Mariana. Soczysty lowkick Francuza. Koniec rundy.

Po spokojnym początku drugiej rundy Ziółkowski chciał wejść w nogi rywala. Varela sprytnie jednak się wybronił i odwrócił sytuację. Wilson dociska Polaka do siatki. Kolana w klinczu w wykonaniu Ziółkowskiego. W pewnym momencie Marian zaatakował Wilsona, który zablokował cios Polaka. Po chwili Varela wskazał na bark Ziółkowskiego. Okazało się, że Marian nabawił się kontuzji barku. Koniec walki.

Wilson Varela pok. Mariana Ziółkowskiego w 2. rundzie przez TKO (niezdolność do walki)

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments