marcin wójcik przed turniejem ksw

Marcin Wójcik przed turniejem KSW: „Wzrósł apetyt na nokauty, będę do tego dążył”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 lutego 2024

Marcin Wójcik będzie jednym z głównych bohaterów turnieju KSW w kategorii półciężkiej. Wójcik przyznaje, że chciałby wygrywać w efektowny sposób.

Marcin Wójcik przeżywa w ostatnich latach prawdziwy renesans formy. „Gigant” z Piły aktualnie ma na koncie serię pięciu zwycięstw z rzędu przed czasem. Wójcik wygrywał zarówno w FEN jak i w PFL, a ostatecznie do KSW trafił po efektownym zwycięstwie przez nokaut nad Adamem Wieczorkiem.

W pierwszej walce po powrocie do KSW, Wójcik znokautował Luisa Henrique da Silvę. Marcin przyznał, że chciałby kontynuować efektowne wygrane i że przeżywa aktualnie najlepszy okres w karierze.

– Nie ukrywam, że po moich dwóch ostatnich walkach trochę apetyt wzrósł na nokauty i całkiem możliwe, że w kolejnych pojedynkach też będę do tego dążył. Nawet się ucieszyłem, gdy usłyszałem, że będzie to turniej. Byłem zadowolony, bo lubię poznawać, doświadczać nowych rzeczy. To mnie zmotywowało jeszcze bardziej do tego, żeby przygotować się na sto procent. Wchodzimy w to i robimy swoje. To jest dla mnie chyba najlepszy moment w karierze i chcę go wykorzystać.

W półfinałowej walce na gali KSW EPIC Marcin Wójcik zmierzy się z Rafałem Haratykiem. Będzie to zatem starcie największych faworytów do zwycięstwa w całym turnieju.

Całą galę KSW EPIC wraz z walkami turniejowymi obstawisz u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA. Przygotowano specjalny zakład, w którym można wskazać zwycięzcę całego turnieju.

TYPYKURSYBUKMACHER
Marcin Wójcik2.25FORTUNA
Rafał Haratyk3.00FORTUNA
Damian Piwowarczyk4.00FORTUNA
Kleber Raimundo Silva6.00FORTUNA

Kto wygra turniej na KSW EPIC?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments