marcin tybura reaguje na sugestie reporterki espn

Marcin Tybura reaguje na sugestię reporterki ESPN na temat kolejnego rywala: „Idealne nazwisko”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 marca 2024

Marcin Tybura udzielił wywiadu Heidi Androl po gali UFC Vegas 88. W trakcie rozmowy reporterka ESPN zasugerowała Polakowi nazwisko kolejnego rywala, Tybura był zachwycony tą opcją.

Marcin Tybura na gali UFC Vegas 88 w świetnym stylu rozprawił się z Taiem Tuivasą. Rywal zaskoczył Polaka w początkowej fazie starcia mocnymi ciosami jednak mimo to „Tybur” zdołał przejąć inicjatywę, przenieść walkę do parteru, a następnie udusił „Bam Bama” w pierwszej rundzie.

Po efektownej wygranej Poalk zgarnął bonus wysokości 50 000 dolarów. Pracująca w amerykańskiej stacji ESPN reporterka Heidi Androl zadała Tyburze pytanie o to jak czuje się po wygranej.

– To była moja pierwsza wygrana w walce wieczoru. Jestem szczęśliwy. Cieszę się, że nie rozegraliśmy tego na przestrzeni pięciu rund i że daliśmy mocną walkę. Wygrana przeciwko tak twardemu rywalowi cieszy podwójnie.

Następnie dziennikarka wyszła z bardzo ciekawą sugestią. Zdaniem Androl bardzo wysoko notowany Ciryl Gane byłby ciekawym rywalem dla Marcina Tybury w kolejnej walce w UFC. Polak odniósł się do tej sugestii z uśmiechem zaznaczając, że bardzo chętnie stoczy taki pojedynek.

– Czemu nie? Cieszyłbym się mogąc zawalczyć z takim rywalem. Nie zastanawiałem się jednak nad nazwiskami kolejnych przeciwników, bo wróciłem do gry po przegranej i skupiłem się w całości na tym, aby ponownie wygrać. Nie mam w głowie żadnego nazwiska, ale to, które wskazałaś, jest idealne.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments