Marcin Tybura przed ufc londyn

Marcin Tybura przed galą UFC w Londynie: „Ciężko znaleźć luki w grze Aspinalla bo wygrywał w dominujący sposób”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 lipca 2023

Marcin Tybura na gali UFC w Londynie zmierzy się z Tomem Aspinallem. Polski ciężki udzielił wywiadu Igorowi Marczakowi ze stacji Polsat Sport. Co Tybura powiedział przed walką z Anglikiem?

Marcin Tybura wejdzie ponownie do octagonu UFC w sobotę 22 lipca. Polak zmierzy się z Tomem Aspinallem na gali w Londynie. Nasz reprezentant musi się nastawić na to, że doping miejscowych będzie „niósł” Aspinalla.

Jak nastawia się na walkę na „terenie rywala” Tybura? Polski ciężki udzielił wywiadu Igorowi Marczakowi, dziennikarzowi stacji Polsat Sport.

„Dla mnie nie ma większej różnicy. Kiedy walczyłem z Werdumem, to miał ze sobą mnóstwo brazylijskich kibiców. Oni mają swoją przyśpiewkę dla przeciwników. Trochę się tego nasłuchałem. Ja jednak jestem na to odporny, może mnie nawet to trochę motywuje. Większość walk toczyłem na gruncie neutralnym lub na terytorium rywala.”

Gdzie oglądać UFC Londyn: Aspinall vs. Tybura?

Galę UFC Londyn: Aspinall vs. Tybura w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 22 lipca o 18:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 22 lipca.

Data: 22 lipca, sobota
Lokalizacja: Londyn, Anglia
Ilość walk: 15
Start transmisji z karty wstępnej: 18:00, sobota 22 lipca
Start transmisji z karty głównej: 21:00, sobota lipca
Stream online: eFortuna.pl
Transmisja: eFortuna.pl

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Tybura przed walką z Aspinallem na UFC w Londynie:

Marcin Tybura został także zapytany o to jak przebiegały przygotowania do walki z Aspinallem i czy ciężko było znaleźć zawodnika, który będzie na treningach imitował ruchy Anglika. Oto co odpowiedział „Tybur”:

„Nie jest to aż tak trudne, bo nigdy nie znajdziesz zawodnika, który idealnie odwzoruje przeciwnika. Nie ma takiej konieczności, bo na wszystko się nie przygotujesz. Ja podchodzę do tego tak, że to zawsze jest trochę bójka. Trzeba robić swoje, podnosić umiejętności i sparować z różnymi zawodnikami. Ciężko znaleźć luki w jego grze, bo wygrywał w dominujący sposób. Trener zauważył kilka rzeczy, a głównie pracowaliśmy nad tym, w czym ja się dobrze czuję, więc niech Tom się martwi.”

Kto wygra walkę wieczoru gali UFC w Londynie?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments