marcin held przed debiutem w ksw

Marcin Held przed debiutem w KSW: „Dotychczas mało kto miał możliwość by oglądać moje walki na żywo”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 grudnia 2023

Marcin Held zadebiutuje 16 grudnia w klatce organizacji KSW. Doświadczony weteran Bellatora, UFC i PFL wreszcie stoczy pojedynek w Polsce.

Przez lata kariery Marcin Held toczył pojedynki dla najbardziej prestiżowych organizacji MMA na świecie. Zawodnik reprezentujący Bastion Tychy i ANKOS MMA walczył na galach Bellatora, UFC oraz PFL.

Teraz Held wreszcie będzie miał okazję ku temu by stoczyć pojedynek w polskiej federacji. 16 grudnia na gali XTB KSW 89, Marcin zadebiutuje w okrągłej klatce KSW.

Co przed walką z Raulem Tutaraulim powiedział Held?

– Po latach będę walczył znowu w Polsce, dla polskiej organizacji KSW. Bardzo się z tego cieszę. Jest to mocna organizacja, więc do tej walki muszę się mocno przygotować. Na debiut dostałem twardego przeciwnika. No ale w sumie po to tu jestem, tego się spodziewałem.

– Cieszę się, że tym razem publiczność będzie po mojej stronie. Mam nadzieję, że cała hala w Gliwicach będzie mnie dopingowała, będzie mnie wspierała. Dużo znajomych jedzie na tą galę, moja rodzina tam będzie. Dotychczas mało kto miał taką możliwość, teraz będzie to bardziej dostępne dla mojej rodziny, moich bliskich i moich fanów.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments