manager komentuje koszmarny uraz mariana ziółkowskiego

Manager komentuje koszmarny uraz Mariana Ziółkowskiego – co ze zdrowiem byłego mistrza KSW? [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 kwietnia 2024

Artur Ostaszewski manager Mariana Ziółkowskiego wypowiedział się na temat fatalnego urazu barku odniesionego przez zawodnika na gali KSW 93.

Marian Ziółkowski wrócił do okrągłej klatki KSW po bardzo długiej przerwie spowodowanej kontuzją kolana. Niestety już w pierwszej walce po powrocie „Golden Boy” nabawił się kolejnego urazu.

W trakcie starcia z Wilsonem Varelą, Marianowi „wypadł” bark. Kontuzja wyglądała koszmarnie i Ziółkowski bardzo szybko opuścił klatkę. Manager Artur Ostaszewski w programie MMA Monday przyznał, że Mariana czeka szereg badań. Ostaszewski dodał także, że Ziółkowski jest niezwykle zawiedziony sytuacją.

– Tak naprawdę wiem niewiele więcej. Dziś wieczorem jest pierwsza wizyta u ortopedy, na jutro zaplanowane jest USG i rezonans. Polecono nam rezonans z kontrastem, czyli takie dokładniejsze badanie. Tak naprawdę we wtorek wieczorem, być może w środę rano będziemy mieć pełną wiedzę na temat zdrowia Mariana. O tyle nie jest źle, mam nadzieję, że nie ma objawów jak drętwienie ręki, takich neurologicznych.

– Trzeba trzymać kciuki za jego zdrowie. Wierzę, że tam nic strasznego się nie stało i zobaczymy go niebawem. Jest zawiedziony, podrażniony. Te emocje, które mu towarzyszą… Tak, jak ja go odebrałem to, nie był jakoś super, nie chcę mówić wk***wiony, ale zdenerwowany. Tylko po prostu był strasznie zawiedziony.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments