Łukasz Siwiec ponownie w turnieju Oktagon

Łukasz Siwiec ponownie wskoczył do turnieju Oktagon MMA!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 marca 2023

Wygląda na to, że los uśmiechnął się do Łukasza Siwca. Zawodnik, który na gali Oktagon MMA 40 uległ nieznacznie na punkty w boju z Davidem Kozmą otrzyma bowiem kolejną szansę od organizacji. Choć Polak znalazł się na trzecim miejscu w głosowaniu fanów najwyraźniej któryś z zawodników musiał wypaść z turnieju!

Łukasz Siwiec wchodził do klatki czesko-słowackiej organizacji Oktagon MMA jako wielki underdog w pojedynku z doskonałym Davidem Kozmą. Polak postawił jednak „Różowej Panterze” bardzo trudne warunki i choć ostatecznie przegrał po niejednogłośnej decyzji sędziów to zostawił po sobie bardzo dobre wrażenie.

Zawodnik, który przeszedł do Oktagonu po walkach dla organizacji Babilon MMA ponownie wskoczył do turnieju! Dobrą informację przekazał na twitterze Artur Gwóźdź, manager Siwca.

Manager i założyciel Artnox później dodał, że starcie z udziałem Łukasza Siwca będzie pojedynkiem rezerwowym turnieju. Warto zatem się dobrze przygotować i wygrać bo przy tak dużej liczbie zawodników biorących udział w grand prix niewykluczone, że któryś dozna urazu, zachoruje lub będzie musiał wycofać się z gali z przyczyn osobistych co otworzy dla Polaka szansę na wskoczenie do głównej drabinki, nawet w końcowej fazie rozgrywki.

Zostaw ocenę
0
0