Łukasz Rajewski na oktagon 59 zmierzy się z rywalem który bił się w ksw i pfl

Łukasz Rajewski na Oktagon 59 zmierzy się z rywalem który bił się w KSW i PFL

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 kwietnia 2024

Łukasz Rajewski kontynuuje występy w roli rezerwowego w turnieju Oktagon MMA o milion euro. 20 lipca w Bratysławie na gali Oktagon 59 Rajewski zmierzy się z Vojto Barborikiem.

Organizacja Oktagon MMA zdecydowanie nie ułatwia Łukaszowi Rajewskiemu życia. Polak jest rezerwowym zawodnikiem w turnieju Oktagon MMA w kategorii lekkiej. W pierwszej walce Raju mierzył się z niezwykle doświadczonym i wszechstronnym Jasonem Ponetem.

W drugiej walce Polak będzie musiał zmierzyć się nie tylko z mocnym rywalem, lecz również z jego kibicami. Łukasz Rajewski w wakacje, 20 lipca na gali Oktagon 59 w Bratysławie stanie do boju z Vojto Barborikiem.

Słowak będzie mógł liczyć na wsparcie trybun. Barborik to zawodnik, który zaliczył jedną walkę w KSW. „NRP” udusił Krzysztofa Klaczka na KSW 60. O dziwo mimo udanego występu Barborik nie wrócił już do polskiej organizacji.

Karierę Barborika mocno wyhamowała kontuzja kolana, której nabawił się w sierpniu 2022 roku na gali PFL w Cardiff. Vojto wrócił do startów dopiero w lutym 2024 roku. Barborik pokonał Cypryjczyka Paata Tsxapelię.

Pojedynek Barborik vs Rajewski został zakontraktowany na trzy rundy po pięć minut każda.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments