Łukasz Parobiec goat gym proszowice

Łukasz Parobiec zaprasza na treningi w GOAT Gym Proszowice

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 stycznia 2024

Łukasz Parobiec poprowadzi treningi personalne w GOAT Gym. Czołowy zawodnik organizacji GROMDA otwiera siłownię i klub sportów walki w Proszowicach.

W ostatnich dniach na oficjalnym profilu GOAT GYM Proszowice pojawiło się sporo informacji na temat tego kiedy nastąpi otwarcie nowej siłowni oraz szkoły sztuk walki.

Sympatycy ciężkich treningów będą mogli od piątego lutego trenować pod okiem profesjonalnego zespołu na czele, którego stanie Łukasz Parobiec. W klubie GOAT GYM odbywać się będą treningi boksu, kickboxingu, oraz brazylijskiego jiu-jitsu. Każdy będzie miał także możliwość do skorzystania z siłowni oraz wykupienia treningów personalnych.

Co ważne na sali trenować będą nie tylko dorośli, przewidziano również sekcję dla najmłodszych. Dzieci w wieku od 6 do 12 roku życia będą miały swoją grupę, w której będą mogły szlifować boks.

Więcej informacji znajdziecie na facebookowym profilu klubu. Poniżej zamieszczamy jeden z wpisów, który może was zachęcić do tego, aby wybrać się na treningi pod okiem GOATA!

Informacja zamieszczona przez klub GOAT GYM PROSZOWICE:

5 lutego 2024 roku otwieramy nową siłownię i szkołę sztuk walk Goat Gym a na czele zespołu stoi niczym niepokonany Łukasz „Goat” Parobiec!

Zbierzcie się razem z nami, gdy Łukasz, posiadacz czarnego pasa 2 Dan w kickboxingu i topowy oraz najprzystojniejszy zawodnik federacji Gromda, poprowadzi treningi boksu, kickboxingu i nie tylko! Doświadczycie sportu w wydaniu mistrza, który zawsze osiąga najwyższy poziom. Przeżyjcie intensywne treningi, otoczeni motywującą atmosferą i wsparciem ekspertów. Zainwestujcie w swoje zdrowie, kondycję i pozytywną energię!

Czas na zmiany! Kupcie karnet na naszą siłownię i weźcie udział w treningach personalnych, które przekształcą Wasze ciała i umysły.

W pierwszym tygodniu od 5 do 12 lutego rusza sprzedaż karnetów miesięcznych w promocyjnej cenie 150 zł to Twój „must have”, aby stworzyć lepszą wersję siebie Posiadamy także możliwość zakupu 10 wejść oraz jednorazowych. Dołączcie do naszej sportowej społeczności, gdzie ćwiczenia stają się pasją, a trener Łukasz „Goat” Parobiec staje się inspiracją!

Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments