Łukasz Parobiec skomentował debiut Popka: „Myślałem, że w GROMDZIE nie będzie freak fightów” [WIDEO]

S
2
Opublikowano: 31 października 2023

Na najbliższej gali GROMDA 15 możemy się spodziewać debiutu „Popka” w walce na gołe pięści. Głos na temat takiego starcia zabrał Łukasz Parobiec.

O debiucie rapera mówiło się w zasadzie od kiedy został on ogłoszony jako nowy członek rodziny GROMDA. Niedawno Mariusz Grabowski sam mówił o tym, że w tym roku na pewno się to przydarzy. „Popek” swoją pierwszą walkę ma stoczyć na najbliższej gali, która odbędzie się 1 grudnia.

Tego wieczoru Łukasz Parobiec stoczy z kolei swój pierwszy pojedynek mistrzowski w organizacji. Popularny „Goat” zaimponował ciężkimi nokautami na przybyszach z zagranicy i stał się pewniakiem do starcia z „Don Diego”.

Zapytany w rozmowie z kanałem Fansportu TV o debiut „Popka” Parobiec przyznał, że liczył na to, iż GROMDZIARZE nie będą jednak dzielić wspólnego ringu z freak fighterami. Raper będzie miał jednak okazję pokazać, czy walki tego pokroju zawodników mają rację bytu w ich świecie.

„Ja myślałem, że to się nigdy nie zdarzy w GROMDZIE, że nie będzie freak fightów. Chociaż „Popek” też był kiedyś zawodnikiem – w ten sposób na to patrzę. Myślałem, że tego nie będzie, ale doszło do tego. Zobaczymy, czy freak fighterzy będą mieli takie serce i charakter, jak my. Jeżeli nie będą mieli serca i charakteru do walk na gołe pięści, to nie powinno to się zdarzyć.”

Zostaw ocenę
25
5
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Don
28 dni temu

Szkoda że Różal nie zawalczy…

Damian
28 dni temu

GOAT niech się skupi na walce. Oczywiście sercem za Łukaszem jestem, bo jest kot i ma formę co ostatnio pokazał. Jednakże Diego to absolutny mistrz… Ciężka droga przed Nim.