Łukasz Parobiec na żywo przed GROMDA 15! „Goat” czeka na pytania kibiców [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 29 listopada 2023

Na kilka dni przed jedną z największych walk w GROMDZIE Łukasz Parobiec, czyli popularny „GOAT”, zasiadł w studio Fansportu TV. Polski bijok czeka na pytania kibiców!

Łukasz Parobiec to niezwykle doświadczony fighter, który ma na swoim koncie między innymi mistrzostwo ISKA w wadze super ciężkiej. Popularny „Goat” ma też na swoim koncie 25 zawodowych pojedynków w MMA, gdzie walczył chociażby z obecnym mistrzem UFC, Tomem Aspinallem.

Już za kilka dni Parobiec stanie przed kolejną wielką szansą w karierze. Na gali GROMDA 15 wystąpi on w walce wieczoru przeciwko Mateuszowi Kubiszynowi. W stawce znajdzie się oczywiście pas mistrzowski, który dzierży niepokonany „Don Diego”.

Dzisiejszego wieczoru o godzinie 20:00 na kanale FanSportu TV rozpocznie się wywiad na żywo z „GOAT-em”. Łukasz Parobiec z chęcią odpowie na wasze pytania, które możecie zadać w czacie.

Transmisja z gali GROMDA 15Don Diego vs. GOAT odbędzie się 1 grudnia i będzie dostępna wyłącznie na stronie GROMDA.tv. Dostęp do transmisji w systemie PPV kosztuje 34,99 zł.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments