Couture o rywalu Ngannou

Legendarny Randy Couture wskazał nazwisko zawodnika z którym powinien się zmierzyć Francis Ngannou! „Zapłaciłbym by zobaczyć to starcie!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 maja 2023

Randy Couture, żywa legenda MMA znajduje się aktualnie w bardzo uprzywilejowanej pozycji. Couture jest udziałowcem w lidze PFL, a w jego klubie Xtreme Couture trenuje Francis Ngannou. To sprawia, że 60-letni „The Natural” ma doskonałe rozeznanie w rynku MMA. Couture wskazał nazwisko zawodnika, z którym powinien się zmierzyć były mistrz UFC!

Francis Ngannou podpisał kontrakt z organizacją PFL jednak na ten moment wygląda na to, że Kameruńczyk skupi się na boksie, a dopiero w 2024 roku zadebiutuje w dywizji PPV Super Fights. Więcej na temat umowy Francisa przeczytacie w dedykowanych artykułach: Francis Ngannou podpisał kontrakt z PFL! oraz Szczegóły umowy Ngannou z PFL! Francis zadbał o wysokie wynagrodzenie rywali!

Do całej sprawy odniósł się Randy Couture, legendarny zawodnik który znajduje się w niezwykle uprzywilejowanej pozycji. Po pierwsze jest jednym z udziałówców i ważnych figur w organizacji PFL, po drugie to właśnie w jego klubie Xtreme Couture trenuje Francis Ngannou.

Randy wskazał nazwisko zawodnika z którym powinien się zmierzyć Francis:

„Ante Delija w świetnym stylu wygrał mistrzostwo kategorii ciężkiej PFL w 2022 roku. Kiedy podpisywaliśmy z nim umowę był mocno zachwalany przez ekspertów. Miał trochę problemów z formatem turniejowym jednak widać, że szybko sobie z tym poradził i dostosował odpowiednio treningi. To zawodnik, który dopasował się do gry, przeszedł przez sezon zasadniczy, play-offy, a następnie w finale wygrał pas. To solidny wszechstronny zawodnik i z wielką chęcią zobaczyłbym jego walkę z Francisem Ngannou. Powiem więcej wykupiłbym pay-per-view na pojedynek Delija vs. Ngannou.”

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments