KSW Colosseum 2: Wrzosek wskazał nieznacznego faworyta w walce Ziółkowski vs. Parnasse! „Jaram się strasznie”

S
0
Opublikowano: 14 marca 2023

Czerwcowa gala XTB Colosseum 2 zyskała wczoraj bardzo mocne zestawienie. O pas wagi lekkiej zmierzą się Salahdine Parnasse oraz Marian Ziółkowski. Na temat tego pojedynku wypowiedział się Marcin Wrzosek.

Francuski mistrz KSW dywizji piórkowej zdominował swoją kategorię i dawno już wyraził swoje ambicje związane z posiadaniem dwóch tytułów polskiej organizacji. Do jego starcia z Marianem Ziółkowskim miało dojść już w ubiegłym roku, jednak „Golden Boy” wypadł z powodu kontuzji.

Salahdine Parnasse na KSW 76 zdobył tymczasowy tytuł i zapewnił sobie walkę z Polakiem, do której dojdzie na Stadionie Narodowym podczas XTB Colosseum 2. Na temat pojedynku w rozmowie z MMA – Bądź na bieżąco wypowiedział się były champion największej polskiej organizacji MMA, Marcin Wrzosek.

„To jest jedyna walka na chwilę dla tych dwóch zawodników, która podgrzała by publiczność, a na Narodowy potrzebny jest pojedynek, który jest naprawdę głośny. Ciągnie się tutaj między chłopakami konflikt, jest bariera językowa, która na pewno trochę powstrzyma ich obydwu przed jakimiś tam fajnymi wymianami zdań, ale ja się jaram tym pojedynkiem strasznie.”

„Polish Zombie” wskazał też nieznacznego faworyta w tym starciu. Uczestnik The Ultimate Fighter miał przyjemność mierzyć się z francuskim pretendentem i przekonał się o jego atutach.

„Ja bym powiedział, że 55% na Salahdine’a. Wydaje mi się, że tak naprawdę jest zawodnikiem wagi lekkiej, jeżeli chodzi o jego budowę. Ten zasięg jest faktycznie duży… Oczywiście, to jest tylko 5%, więc to nie jest jakaś duża przewaga i tutaj proszę nie mówić, że jestem przeciwko Marianowi. Tak po prostu czystą kalkulacją… po prostu swoim atletyzmem i swoją przekrojowością, bo Salahdine jest bardzo przekrojowy i bardzo mocny w parterze co pokazał w ostatniej walce, bo jak tylko sprowadził Sebastiana, bardzo szybko przejął dominację.”

„Jako osoba, która walczyła z Salahdinem mogę powiedzieć, że jest fizycznie mega ogrem. Jak z nim walczyłem, to spodziewałem się, że będzie gibki i szybki, a nie spodziewałem się, że będzie tak silny. A jak się z nim złapałem to stwierdziłem, że to jest chyba najsilniejszy zawodnik, z którym walczyłem dotychczas.”

Kursy bukmacherskie na walkę Ziółkowski vs. Parnasse

Wszystkie walki KSW Colosseum 2 obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Zostaw ocenę
0
0