ksw 93 parnasse vs mircea kursy bukmacherskie typy zakłady

KSW 93 – typy, kursy, zakłady. Gdzie i co obstawiać?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 kwietnia 2024

Przedstawiamy typy, kursy, zakłady bukmacherskie na KSW 93. Gala odbędzie się 6 kwietnia w Paryżu. Salahdine Parnasse i Valeriu Mircea stoczą bój w main evencie. Kto jest faworytem walk Parnasse vs Mircea i Ziółkowski vs Varela? Podpowiadamy gdzie i co obstawiać.

W najbliższą sobotę 6 kwietnia federacja KSW zorganizuje pierwszą galę we Francji. Najlepsza organizacja MMA w Europie po raz pierwszy zawita do Paryża. W walce wieczoru zmierzą się Salahdine Parnasse i Valeriu Mircea, będzie to walka unifikująca mistrzowskie pasy kategorii lekkiej.

KSW 93 – kursy bukmacherskie

Przed galą KSW 93 w Paryżu przygotowaliśmy dla was obszerny artykuł, w którym prezentujemy kursy bukmacherskie na główne pojedynki sobotniego wydarzenia. Przeglądając zamieszczone poniżej tabele dowiecie się jakie kursy wystawili bukmacherzy na pojedynek Parnasse vs Mircea, a także pozostałe najciekawsze starcia KSW 93. Karta walk została wypełniona głównie reprezentantami Francji.

Pełną galę KSW 93 można obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA. Nowi użytkownicy mogą skorzystać z dedykowanej promocji trzech zakładów bez ryzyka!

Zarejestruj konto w Fortunie i obstaw KSW 93!

Parnasse vs Mircea – typy, kursy, zakłady

Salahdine Parnasse jest wielkim faworytem walki wieczoru gali KSW 93. Podwójny mistrz federacji KSW wejdzie do okrągłej klatki z nastawieniem obrony tytułu i udowodnienia wyższości nad tymczasowym mistrzem. Jak wyglądają dokładne kursy bukmacherskie na walkę Parnasse vs Mircea?

TYPYKURSYBUKMACHER
Salahdine Parnasse1.18FORTUNA
Valeriu Mircea4.95FORTUNA

Ziółkowski vs Varela – typy, kursy, zakłady

Marian Ziółkowski i Wilson Varela stoczą bój w co-main evencie gali KSW 93 w Paryżu. Były mistrz federacji KSW jest faworytem starcia z mocnym kickbokserem. Trzeba jednak pamiętać o tym, że Ziółkowski ma za sobą długą przerwę natomiast Varela był bardzo aktywny i wygrywał walki w efektowny sposób. Kursy na pojedynek Ziółkowski – Varela.

TYPYKURSYBUKMACHER
Marian Ziółkowski1.32FORTUNA
Wilson Varela3.40FORTUNA

Szczepaniak vs Fleminas – typy, kursy, zakłady

Artur Szczepaniak będzie jednym z dwóch Polaków, którzy wystąpią na gali KSW 93 w Paryżu. „Król” zmierzy się z Madarsem Fleminasem. Szczepaniak jest faworytem walki z „Łotewskim Expressem”. Dokładne kursy na starcie Szczepaniak vs Fleminas.

TYPYKURSYBUKMACHER
Artur Szczepaniak1.35FORTUNA
Madars Fleminas3.20FORTUNA

Martinek vs Aounallah – typy, kursy, zakłady

W rozpisce gali KSW 93 nie mogło oczywiście zabraknąć walki w królewskiej kategorii wagowej. Michal Martinek powróci do okrągłej klatki po przegranej przez nokatu w boju z Darko Stosiciem. „Czarnobrody” miał półroczną przerwę od startów, więc odpoczął i zregenerował się po porażce. Rywalem Martinka będzie debiutujący w KSW, Prince Aounallah, podwójny mistrz organizacji Hexagone MMA. Kursy na Martinek – Aounallah.

TYPYKURSYBUKMACHER
Michal Martinek1.65FORTUNA
Prince Aounallah2.24FORTUNA

Zerhouni vs Niakate – typy, kursy, zakłady

W kategorii średniej dojdzie do pojedynku dwóch reprezentantów Francji. Laid Zerhouni powróci do klatki KSW po świetnym debiucie w starciu z Bartoszem Fabińskim. Rywalem Zerhouniego będzie Boubacar Niakate, dla którego będzie to premierowa walka w klatce KSW. Kursy bukmacherskie na pojedynek Zerhouni vs Niakate.

TYPYKURSYBUKMACHER
Laid Zerhouni1.38FORTUNA
Boubacar Niakate3.05FORTUNA

KSW 93 typy. Co obstawiać?

Przyjrzeliśmy się temu, na które walki KSW 93 wystawiono najkorzystniejsze typy i kursy. Gdzie warto zaryzykować by stanąć przed szansą zgarnięcia większej kasy? Co warto obstawić? Bukmacherzy przygotowali solidną ofertę i pełen wachlarz możliwości do wyboru. Zerknijmy zatem dokładniej na to, które walki mają najciekawsze kursy i najbardziej opłacalne typy.

Salahdine Parnasse – Valeriu Mircea

Jeśli jesteście fanami Valeriu Mircei warto zastanowić się nad podjęciem ryzyka i postawienie na wygraną kowadłorękiego Mołdawianina przez KO/TKO lub dyskwalifikację. Kurs na taki wynik pojedynku Parnasse vs Mircea jest niezwykle korzystny i wynosi, aż 8.5!

TYPKURSBUKMACHER
V. Mircea przez KO/TKO/DSQ8.5FORTUNA

Marian Ziółkowski – Wilson Varela

Podobnie jak w przypadku main eventu tak i w przypadku drugiej walki wieczoru warto wybrać zakończenie starcia przed czasem. W tym przypadku przygotowaliśmy jednak dla was dwa interesujące warianty.

Pierwszą opcją jest wybór wygranej Mariana Ziółkowskiego przez poddanie. Kurs na taki wynik walki ustalono na poziomie 7.0.

TYPKURSBUKMACHER
M. Ziółkowski przez poddanie7.0FORTUNA

Drugą opcją jest natomiast postawienie na wygraną Wilsona Vareli przez nokaut, techniczny nokaut lub dyskwalifikację rywala. Bukmacherzy ustalili kurs na taki wynik starcia Ziółkowski – Varela na 7.5!

TYPKURSBUKMACHER
W. Varela przez KO/TKO/DSQ7.5FORTUNA
FORTUNA TO LEGALNY BUKMACHER. GRA U NIELEGALNYCH FIRM JEST ZABRONIONA. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM.

KSW 93: Parnasse vs. Mircea – karta walk

Karta główna:

  • Salahdine Parnasse (18-2) vs. Valeriu Mircea (30-8-1) – unifikacja pasów -70kg
  • Marian Ziółkowski (25-8-1 1NC) vs. Wilson Varela (11-5)
  • Artur Szczepaniak (10-2) vs. Madars Fleminas (12-5)
  • Michal Martínek (10-5) vs. Prince Aounallah (18-11)
  • Laïd Zerhouni (12-8 1NC) vs. Boubacar Niakaté (9-5)
  • Francisco Barrio (12-3) vs. Aymard Guih (17-13-1)
  • Alfan Rocher-Labes (10-3) vs. Kenji Bortoluzzi (11-5)

Karta wstępna:

  • El Hadji Ndiaye (5-2) vs. Nicolae Bivol (3-0)
  • Sandra Succar (3-0) vs. Flore Hani (6-3)
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments