ksw 88 rutkowski vs kaczmarczyk trailer video

KSW 88: Rutkowski vs. Kaczmarczyk – oficjalny trailer [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 października 2023

Federacja KSW opublikowała oficjalny trailer KSW 88: Rutkowski vs. Kaczmarczyk. 11 listopada w walce wieczoru gali w Radomiu zmierzą się Daniel Rutkowski i Patryk Kaczmarczyk. Obaj zawodnicy pochodzą z tego miasta, nie może więc dziwić reklamowy slogan wydarzenia – „Bitwa o Radom”.

Daniel Rutkowski i Patryk Kaczmarczyk zmierzą się w starciu, który dla pierwszego z zawodników jest szansą na podtrzymanie marzeń o mistrzowskim tytule KSW w kategorii piórkowej, a dla drugiego może być trampoliną do wielkiej kariery.

Daniel Rutkowski jest notowany na drugim miejscu rankingu kategorii piórkowej. Popularny „Rutek” plasuje się jedynie za takimi nazwiskami jak Salahdine Parnasse oraz Robert Ruchała. Doświadczony zapaśnik spodziewał się mocnego, zagranicznego rywala, a przyjdzie mu walczyć ze zdecydowani niżej notowanym rodakiem.

Patryk Kaczmarczyk wciąż ma najważniejsze walki w karierze przed sobą choć mierzył się już na przykład z Robertem Ruchałą. Pojedynek Kaczmarczyka z Rutkowskim bez wątpienia będzie dla 25-letniego fightera największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze.

KSW 88: Rutkowski vs. Kaczmarczyk – trailer

Federacja KSW udostępniła trailer walki wieczoru gali KSW 88. 11 listopada w Radomiu w okrągłej klatce zmierzą się Daniel Rutkowski i Patryk Kaczmarczyk. Zobaczcie video zapowiedź „Bitwy o Radom” – Rutkowski vs. Kaczmarczyk.

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments