KSW 86 wrocław gala wrzesień hala orbita

KSW 86 – Wrocław areną zmagań zawodników KSW! Znamy pierwsze nazwiska uczestników gali!

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 15 lipca 2023

KSW 86 miasto Wrocław będzie areną zmagań zawodników KSW! Znamy pierwsze nazwiska uczestników gali! Wydarzenie odbędzie się 16 września w Hali Orbita. Kto znalazł się w karcie walk?

Federacja KSW ogłosiła nazwiska pierwszych uczestników gali KSW 86! Wydarzenie odbędzie się 16 września w Hali Orbita. Kto wystąpi na gali we Wrocławiu?

Jakub Wikłacz, mistrz kategorii koguciej stanie do obrony posiadanego trofeum. Przypominamy, że Wikłacz miał walczyć na gali KSW Colosseum 2 na stadionie narodowym jednak zrezygnował ze startu na gali po tym jak jego oponent Werlleson Martins znacznie przekroczył zakontraktowany limit wagowy.

W rozpisce znalazło się także miejsce dla lokalnego bohatera, czyli Michała Michalskiego, który od lat daje wielkie emocje kibicom we Wrocławiu. W karcie walk znalazł się także Kacper Koziorzębski.

KSW 86 – pierwsze informacje o karcie walk!

Na ten moment ogłoszono zatem nazwiska Polaków, którzy wezmą udział w gali KSW 86. Nie znamy w tej chwili ani liczby walk, ani też nie wiemy czy będą to trzy główne walki gali, czy też rozpiska przejdzie pewne zmiany i ktoś inny wystąpi w co-main evencie, a może dodana zostanie kolejna walka mistrzowska? Więcej szczegółów na temat gali wkrótce.

KSW 86 16 września Wrocław
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gosti
11 miesięcy temu

Czemu Kaczmarczyk vs Tarchila w Lekkiej ?