KSW 86 Piwowarczyk vs Sudolski Wrocław

KSW 86: Damian Piwowarczyk vs. Łukasz Sudolski – starcie utalentowanych zawodników dodane do rozpiski gali we Wrocławiu!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 sierpnia 2023

Damian Piwowarczyk i Łukasz Sudolski zmierzą się 16 września na gali KSW 86. Starcie utalentowanych zawodników kategorii półciężkiej zostało dodane do rozpiski gali KSW we Wrocławiu.

Wczoraj organizacja KSW ogłosiła walkę Adriana Gralaka z Oskarem Szczepaniakiem, a kilka dni temu Patryk Kaczmarczyk zdradził lokalizację gali KSW 88. Czas na kolejne ogłoszenie związane z eventami federacji KSW!

Mocne zderzenie w wadze półciężkiej szykuje się na galę KSW 86Damian Piwowarczyk (6-2, 2 KO, 3 Sub), numer siedem rankingu tej kategorii wagowej, zmierzy się z Łukaszem Sudolskim (10-2, 6 KO, 1 Sub), zajmującym ósme miejsce w zestawieniu. Do pojedynku dojdzie 16 września we wrocławskiej hali Orbita.

Damian Piwowarczyk ma za sobą pięć konfrontacji w okrągłej klatce KSW. 25-latek z Białogardu ostatni raz walczył na gali KSW 80 i już w pierwszej rundzie rozbił Bartłomieja Gładkowicza. Wcześniej w okrągłej klatce pokonał też Marcina Trzcińskiego i Marca Doussisa, ale musiał uznać wyższość Bartosza Leśki i Bohdana Gnidki.

Zdobywca Heraklesa w kategorii „Odkrycie Roku” 2021 w polskim MMA wygrał sześć zawodowych pojedynków, z których aż pięć skończył przed czasem. Popularny „Damsyn” potrafi zaskoczyć rywali w każdej płaszczyźnie. Do tej pory dwa razy posyłał ich na deski, a trzy razy kończył przez poddanie.

KSW 86 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 86!

ksw 86 obstaw galę zakład

Sylwetka Łukasza Sudolskiego

Łukasz Sudolski zadebiutował w KSW w styczniu tego roku i podczas gali KSW 78 przegrał z Kleberem Raimundo Silvą. Dla mistrza organizacji Babilon MMA była to dopiero druga porażka w karierze. Od czasu zawodowego debiutu w roku 2013 Łukasz stoczył dwanaście pojedynków i dziesięć z nich wygrał.

Siedem razy pokonywał rywali przed czasem, a w pięciu walkach dokonał tego już w pierwszej rundzie. Popularny „Pcheła” najczęściej wygrywa korzystając ze swoich umiejętności stójkowych. Do tej pory sześć razy posyłał przeciwników na deski.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments