oskar szczepaniak vs adrian gralak walką otwarcia ksw 86

KSW 86: Oskar Szczepaniak vs. Adrian Gralak walką otwarcia gali we Wrocławiu!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 sierpnia 2023

16 września federacja KSW powróci do Wrocławia. Oskar Szczepaniak i Adrian Gralak zmierzą się w walce otwarcia gali w Hali Orbita. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półśredniej.

Po ogłoszeniach związanych z galą KSW 87: Martinek vs. Stosić w Czechach, federacja KSW ogłosiła walkę otwarcia gali KSW 86 we Wrocławiu. Oskar Szczepaniak i Adrian Gralak zmierzą się w pojedynku zakontraktowanym w limicie kategorii półśredniej.

Oskar Szczepaniak ma za sobą pięć pojedynków stoczonych w zawodowym MMA. W KSW zadebiutował na gali KSW 67, ale musiał wówczas uznać wyższość Yanna Liasse. Po tym starciu Oskar zawalczył na gali organizacji SBS i wygrał już w pierwszej rundzie przez nokaut.

Do KSW powrócił w styczniu tego roku i pokonał Raimondasa Krilavičiusa. Przed zawodowym debiutem Oskar dorobił się imponującego rekordu 36 wygranych walk amatorskich i zdobywał medale międzynarodowych zawodów w jiu-jitsu.

Adrian Gralak zadebiutował w KSW w październiku roku 2022, ale jego pojedynek z Yannem Liasse został uznany za nieodbyty ze względu na przypadkowe trafienie palcem w oko Adriana. Dwa miesiące później zawodnicy spotkali się ponownie, jednak wówczas Gralak musiał uznać wyższość Luksemburczyka.

Dla Adrian była to pierwsza przegrana w karierze. Reprezentant klubu WCA z przytupem wszedł do zawodowego świata MMA. W grudniu 2019 roku zadebiutował na gali Babilon MMA i w efektownym stylu znokautował Damiana Zubę. Kilka miesięcy później dopisał do swojego rekordu kolejną wygraną przez nokaut, a w roku 2021 zanotował aż trzy zwycięstwa i z pięcioma wygranymi na koncie wszedł do KSW.  

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments