KSW 85 salahdine parnasse vs robert ruchała nowy sącz

KSW 85: Salahdine Parnasse vs. Robert Ruchała – oficjalny trailer main eventu gali w Nowym Sączu [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 lipca 2023

Na gali KSW 85 w Nowym Sączu dojdzie do pojedynku unifikującego pasy mistrzowskie kategorii piórkowej. Salahdine Parnasse i Robert Ruchała zmierzą się w main evencie wydarzenia. Kto będzie górą? Polak czy Francuz? Zobaczcie oficjalny trailer KSW 85.

Gala KSW 85 zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie odbędzie się 19 sierpnia w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. W walce wieczoru Salahdine Parnasse zmierzy się z Robertem Ruchałą, dojdzie zatem do unifikacji pasów mistrzowskich kategorii piórkowej. Pojedynek ten zaanonsowano 19 czerwca, dedykowany artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Salahdine Parnasse vs. Robert Ruchała na KSW 85!

Francuz jest pełnoprawnym mistrzem dywizji do 66 kilogramów, a w czasie gdy Parnasse próbował swych sił w dywizji lekkiej Polak zdążył sięgnąć po tymczasowe trofeum kategorii piórkowej. W Nowym Sączu czeka nas zatem starcie mistrzów.

Nim przejdziemy do oficjalnego trailera walki wieczoru gali KSW przypominamy gdzie można obstawić ten pojedynek, a także inne starcie i wszystkie pozostałe gale KSW.

KSW 85: Parnasse vs. Ruchała – Kursy bukmacherskie

Ogromnym faworytem jest oczywiście ParnasseSalahdine ma dużo większe doświadczenie od Polaka. Roberta oczywiście będą wspierały ściany w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego oraz kibice. Tym razem czeka go zdecydowanie najtrudniejsza walka w karierze.

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 85!

KSW 85: Parnasse vs. Ruchała – oficjalny trailer

W walce wieczoru gali KSW 85 zmierzą się Salahdine Parnasse i Robert Ruchała. Stawką walki będzie pas mistrzowski kategorii piórkowej.

https://www.youtube.com/watch?v=jAPParfHrxE

Kto wygra walkę Salahdine Parnasse vs. Robert Ruchała?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments